Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Психологічна служба » Тренінг на тему: «Децентралізація: для чого потрібно об’єднуватися і що відбувається в громадах після об’єднання?».
28-06-2018, 21:50

Тренінг на тему: «Децентралізація: для чого потрібно об’єднуватися і що відбувається в громадах після об’єднання?».

    26-27 червня 2018 року практичний психолог професійно технічного училища №32 м.Бобринець Токарчук І.М. та учні групи Т-1, взяли участь у навчальному тренінзі на тему: «Децентралізація: для чого потрібно об’єднуватися і що відбувається в громадах після об’єднання?».

 

   Мета тренінгу: ознайомлення з поняттям «децентралізація», розвиток лідерських якостей та формування свідомої активності молоді.

   Організатором даного заходу був Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми  «U-LEAD  з Європою». Тренерами даного заходу були: О.Гріднєва, А.Пояркова та В.Талашкевич. Дані заняття були дуже насиченими, підлітки мали змогу прийняти активну участь в обговоренні даного питання, інтерактивних вправах. Отримали масу задоволення, та корисної інформації. По закінченні тренінгу отримали сертифікати.

   Тренінг проходив на протязі двох днів. По закінченні тренінгу учні та практичний психолог отримали сертифікати.

 
0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн