Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 292 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 64 Практикум «Домашнє насильство: до і після» » Професійно- технічне училище № 32

Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Психологічна служба » Практикум «Домашнє насильство: до і після»
28-04-2020, 21:13

Практикум «Домашнє насильство: до і після»

   28 квітня 2020 року НМК ПТО Кіровоградської області для практичних психологів та соціальних педагогів ЗП(ПТ)О було проведено практикум «Домашнє насильство: до і після» з використання можливостей платформи Zoom. В даному заході також прийняла участь соціально – психологічна служба ПТУ №32 м.Бобринець: практичний психолог Сторчеус А.П. та соціальний педагог Томіленко І.О.

 

 

   Під час інформаційного повідомлення-презентації було зроблено акцент на основних термінах, циклі домашнього насильства, психологічних характеристиках учасників трикутника Карпмана та українському законодавстві у сфері його запобігання.
   Працювали міні-групах, шляхом створення окремих сесійних кімнат, розглядали ситуації насилля в сім’ї, визначали його вид, наслідки для потерпілого та розробили правила спілкування з постраждалими.
   Заняття було насичене практичними техніками, спрямованими на ідентифікацію свого «Я», відпрацювання негативних переживань, трансформування їх у позитивні. Серед них, «Я у світі тварин», робота з фольгою.
   Окрім того, працюючи в умовах карантину серед подій, що викликають у багатьох негативні переживання, учасники створювали свій «антивірусний коктейль», активували в собі «Дорослого» та отримали ресурс для подальшої роботи.0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн