Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
4-06-2019, 13:41

   Згідно з річним планом роботи НМК ПТО в Кіровоградській області 04 червня 2019  року на базі Професійно-технічного училища № 32 м. Бобринець  відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»,  «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин» та «Водій автомобіля» , які прибули з усієї області. У роботі семінару взяли участь викладачі з професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів даного напрямку: із Знам’янського професійного ліцею, Піщанобрідського аграрного професійного ліцею, ПТУ № 36 смт. Новгородки та ПТУ №30 смт. Торговиця,  методисти НМК ПТО Спірідонова Н.В та Вузленко Т.В.

   Відкрила семінар-практикум методист НМК ПТО Спірідонова Н.В. Привітав присутніх та надав вичерпну інформацію щодо напрямків діяльності ПТУ№32 м.Бобринець та створеного на його базі сільськогосподарського навчально-практичного центру  у сучасних соціально-економічних умовах директор училища Запорожець Андрій Михайлович.

   Семінар проходив у формі Естафети педагогічних ідей на тему «Сучасні форми та методи викладання».

 15-05-2019, 15:22

   15 травня 2019 року на базі Піщанобрідського професійного аграрного ліцею відбувся Обласний семінар викладачів іноземної мови на тему: « Інноваційні підходи до формування ключових компетентностей учнів на уроках англійської мови в контексті оновлених програм», в якому взяв участь викладач іноземної мови ПТУ №32 м.Бобринець Охремов Віктор Михайлович.

 Національна  гаряча лініяЯ маю право!
27-02-2019, 17:59

     27.02.2019 року на базі  ДНЗ «Професійно-технічне училище № 40 м. Новоукраїнка» відбувся черговий семінар для класних керівників та вихователів гуртожитків. Прийняли участь в даному заході класний керівник Гончаренко В.В. та вихователь гуртожитку Педоренко Н.В. професійно-технічного училища №32 м.Бобринець. Метою семінару було вирішити актуальні проблеми виховання особистості, спираючись на фундаментальні дослідження педагогів-новаторів.

 

 20-02-2019, 16:41

«Якщо ми будемо навчати наших дітей так,

як навчали учора – ми вкрадемо у них майбутнє…»

Джон Дьюі

    Вміння педагога працювати з Інтернет-ресурсами складає базовий та достатній рівні інформаційно-комунікаційної компетентності, які передбачають освоєння педагогом спеціалізованих технологій, розроблених відповідно до вимог змісту навчального предмета, і формування в нього готовності до впровадження їх в освітню діяльність. Саме тому в ПТУ №32 м. Бобринець 20 лютого було проведено з викладачами педагогічні читання «Дидактичний інструментарій педагога ХХІ століття» у формі педагогічного консиліуму з елементами майстер-класу. 


 19-02-2019, 13:23

   19 лютого 2019 року на базі навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області проведено навчальний семінар «Розроблення проектів та управління проектним циклом».

   Метою заходу було ознайомлення з окремими аспектами щодо розроблення проектів для отримання додаткового фінансування та інвестицій на розвиток системи професійної освіти регіону, зокрема з таких джерел як секторальна бюджетна підтримка ЄС, Державний фонд регіонального розвитку, програми міжнародної технічної допомоги.

   Учасниками семінару стали заступники директорів, методисти, викладачі, майстри виробничого навчання, бухгалтери закладів П(ПТ)О, яких  в подальшому планується залучати до розроблення зазначених проектів. ПТУ №32 м.Бобринець представляв викладач історії Охремов Віктор Михайлович.

 Національна  гаряча лініяЯ маю право!
6-12-2018, 15:48

   Заступник директора  професійно-технічного училища № 32 м. Бобринець Чемерис  Сергій  Леонідович  прийняв  участь  у виїзному засіданні колегії управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, яке відбулося на базі професійно-технічного училища №38, у смт. Голованівськ 06 грудня 2018 року.

   Цього ж дня перед початком роботи колегії на базі професійно-технічного училища № 38 смт. Голованівськ  відбулося  урочисте  відкриття  навчально-практичного центру.


На відкриття центру завітав перший заступник голови облдержадміністрації Коваленко С.П. Разом із заступником начальника управління  освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації  Шатною Л.Ф., керівництвом району, місцевого РЕМу, працівниками навчального закладу, представниками інших професійних навчальних закладів області він оглянув обладнані майстерні навчального центру та високо оцінив їх рівень.
27-11-2018, 15:37

    27 листопада 2018 року НМК ПТО у Кіровоградській області проведено онлайн-захід «Педагогічна майстерня» для педагогічних працівників професій громадського харчування закладів професійно (професійно-технічної) освіти  області, у ході якого презентувались хід та підсумки дослідно-експериментальної діяльності методичної комісії професій громадського харчування професійно-технічного училища № 32 м. Бобринець з проблеми «Розширення асортименту традиційних страв із гарбуза зразками світової кухні у підготовці фахівців з професії «Кухар».

 22-11-2018, 20:25

     Підведені підсумки обласного конкурсу на кращу методичну розробку з предметів загальноосвітньої підготовки закладів професійно-технічної освіти з використанням ІКТ у номінаціях «Історія» та «Математика» і 22 листопада 2018 року за його наслідкама відбувся Всеукраїнський вебінар з проблеми «Методичний арсенал досвіду впровадження ІКТ при викладанні предметів загальноосвітньої підготовки у номінаціях «Історія» та «Математика».

 

      Викладач історії нашого училища Охремов Віктор Михайлович посів призове третє місце у Конкурсі та поділилася під час вебінару досвідом своєї роботи з колегами.

 

 

Вітаємо Віктора Михайловича, радіємо його успіхам та бажаємо нових перемог!!!Національна  гаряча лініяЯ маю право!
2-11-2018, 19:02

     02 листопада щорічний обласний журналістський фестиваль «Осінні зерна» пройшов  цього разу на Бобринеччині..  

    Головна   мета  проекту - познайомити журналістів області, інших районів, з людьми, життям, досягненнями, історією того району, в який приїхали. А ще звернути увагу на серйозні події, дати тощо. 

     Нинішнього  року представники місцевих мас-медіа присвятили його     чотирьом визначним датам: з нагоди 250 – річчя з дня народження Івана Котляревського, видатного українського письменника, поета, драматурга та 100 – річчя з дня народження Дмитра Прилюка, видатного українського журналіста, викладача, письменника.

 17-10-2018, 16:56

   17 жовтня 2018 року в  ПТУ № 32 м. Бобринець відбулося  засідання професійного клубу «Дидактичний інструментарій педагога ХХІ століття».

 Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн