Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
2-11-2018, 19:02

     02 листопада щорічний обласний журналістський фестиваль «Осінні зерна» пройшов  цього разу на Бобринеччині..  

    Головна   мета  проекту - познайомити журналістів області, інших районів, з людьми, життям, досягненнями, історією того району, в який приїхали. А ще звернути увагу на серйозні події, дати тощо. 

     Нинішнього  року представники місцевих мас-медіа присвятили його     чотирьом визначним датам: з нагоди 250 – річчя з дня народження Івана Котляревського, видатного українського письменника, поета, драматурга та 100 – річчя з дня народження Дмитра Прилюка, видатного українського журналіста, викладача, письменника.

 17-10-2018, 16:56

   17 жовтня 2018 року в  ПТУ № 32 м. Бобринець відбулося  засідання професійного клубу «Дидактичний інструментарій педагога ХХІ століття».

 Національна  гаряча лініяЯ маю право!
22-08-2018, 22:29

     Директор професійно-технічного училища № 32 м. Бобринець Запорожець Андрій Михайлович, на запрошення управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, прийняв участь  у всеукраїнській конференції "Нова українська школа: старт реформ, участь громад". Конференція проходила у виставковому центрі АККО Інтернешнл,  у Києві 21 серпня 2018 року.22-06-2018, 17:12

    22 червня 2018 року в ПТУ № 32 м. Бобринець була проведена педагогічна рада за підсумками навчально-виховного процесу в 2017-2018 навчальному році.

Порядок денний

Педагогічний діалог Самореалізація особистості педагога та учня у навчально-виховній діяльності з використанням ІКТ: досвід, проблеми, перспективи».

Заст.директора з НВР Байздер

Аналіз стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів за підсумками ІІ-го семестру та навчального року

Заступник директора з НВР Чемерис С.Л.

Голови методичних комісій

Про стан підготовки, проведення та результати, Державної кваліфікаційної атестації учнів.

Заступник директора з НВР Чемерис С.Л.

Голови методичних комісій

Про початок вступної компанії та стан виконання регіонального замовлення

Ніколаєнко Т.Д.

Звіти педпрацівників про результати  проведеної роботи

Про випуск та переведення учнів на наступний курс

Інформація заступника директора з НВР Чемериса С.Л.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 15-03-2018, 14:54

   Досвід показує, що для успішного і якісного проведення атестації педагогічних працівників в закладах професійно-технічної освіти необхідне глибоке знання педагогами законодавчих і нормативних документів з даного питання і  в першу чергу Типового положення про атестацію педагогічних працівників України

   У процесі вивчення та опрацювання педагогами Типового положення в частини педагогічних працівників залишаються особисті нез’ясовані запитання, наслідком чого є неправильне тлумачення окремих вимог згаданого документа.

   Саме тому 15.03.2018 року на базі  ПТУ № 32 м. Бобринець відбувся обласний семінар на тему «Основні аспекти діяльності методиста щодо організації атестації педагогічних працівників».

   Мета заходу: освоєння технології та інструментів ефективного зворотного зв’язку в роботі методистів щодо підготовки педагогічних працівників до атестації. На семінарі  були присутні  методисти закладів ПТО з Кропивницького, Знам’янки, Малої Виски та Піщаного Броду.

   Розпочав захід директор училища Запорожець А.М., який привітав учасників семінару, побажав їм плідної роботи, гарного настрою та успіхів у професійній діяльності.

   У роботі семінару взяла участь методист НМК ПТО у Кіроворградській області Шиманович Г.О.


 Національна  гаряча лініяЯ маю право!
17-01-2018, 18:06

   17 січня 2018 року в методичному кабінеті відбулося чергове засідання педагогічної ради.


 

 10-10-2017, 17:14

    10 жовтня 2017 року на базі ДНЗ   «Кіровоградський професійний ліцей ім. Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» за ініціативи навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області відбулася обласна школа майстерності викладача-предметника, в якій взяв участь викладач іноземної мови ПТУ №32 м.Бобринець Охремов В.М.

 2-06-2017, 13:22

    1 червня 2017 року  на базі Гущинецького вищого професійного училища відбулася інструктивно-методична нарада щодо організації роботи навчально-виробничого центру сільськогосподарського профілю “Щедра нива”. Її учасниками стали директор ПТУ №32 м.Бобринець Запорожець А.М. , майстер виробничого навчання Зайцев В.В. та механік Колодіст І.В.Національна  гаряча лініяЯ маю право!
30-05-2017, 14:53

   26 травня 2017 року Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області було проведено Всеукраїнський вебінар викладачів іноземної мови «Ресурсне забезпечення предмета «Англійська мова» (за результатами обласного конкурсу на кращий кабінет англійської мови).16-05-2017, 21:17

     16 травня 2017 року на базі ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» відбувся обласний семінар викладачів суспільних дисциплін на тему «Мультимедійна підтримка сучасного уроку як шлях до підвищення якості навчання», в якому взяв участь і викладач історії ПТУ №32 м.Бобринець  Охремов В.М.Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн