Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Семінари » Всеукраїнський вебінар «Інтернет-ресурси як засіб підвищення ефективності уроків загальноосвітньої підготовки»
20-04-2017, 18:15

Всеукраїнський вебінар «Інтернет-ресурси як засіб підвищення ефективності уроків загальноосвітньої підготовки»

   Вебінар – це спосіб організації зустрічей онлайн, формат проведення семінарів, тренінгів та інших заходів за допомогою Інтернету.

   20 квітня 2017 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної  освіти у Кіровоградській області було проведено Всеукраїнський вебінар для педагогічних працівників загальноосвітньої підготовки професійно-технічних навчальних закладів України «Інтернет-ресурси як засіб підвищення ефективності уроків загальноосвітньої підготовки».


   У заході зареєструвались 205 учасників - представників усіх регіонів країни.

   У ході заходу було презентовано роботу 13 викладачів загальноосвітньої підготовки професійно-технічних навчальних закладів області, які представили власні напрацювання щодо використання Інтернет-ресурсів. Серед них і викладач іноземної мови ПТУ №32 м.Бобринець Охремов Віктор Михайлович, який вперше серед викладачів нашого навчального закладу взяв участь у подібному заході, і презентував власний досвід роботи «Мультимедійні технології як засіб підвищення ефективності уроків англійської мови».

   Бути першовідкривачем у чомусь новому завжди трішки страшно і відповідально, але дуже інтригує та надихає. Тож бажаємо всім викладачам приймати учать у подібних заходах і впроваджувати сучасні інноваційні технології у навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів.Рубрика: Семінари
0
 (голосов: 4)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн