Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Семінари » Опановуємо нові педагогічні технології
17-10-2018, 16:56

Опановуємо нові педагогічні технології

   17 жовтня 2018 року в  ПТУ № 32 м. Бобринець відбулося  засідання професійного клубу «Дидактичний інструментарій педагога ХХІ століття».


   З розвитком новітніх технологій стає все складніше підтримувати інтерес учнів до навчання. Першочерговим стоїть завдання – створити нові умови і ситуації, за якими кожен учень залучатиметься до навчального процесу, що сприятиме його всебічному розвитку. Результати багатьох інших досліджень призводять до висновку, що навчання має будуватися інакше, таким чином, щоб усі учні могли вчитися. Один з варіантів організації навчального процесу – використання в діяльності педагога інноваційних технологій.

    Нині педагогічні працівники здійснюють активний пошук механізмів і технологій залучення учнів до навчальної діяльності, що обумовлено необхідністю формуванням як їхніх предметних, навчальних, так і життєвих компетентностей.

   Однією з важливих якостей педагога, умов успішності його як професіонала є готовність до інноваційної діяльності, яка включає в себе оволодіння сучасними технологіями навчання.

   Саме з метою підвищення професійної майстерності педагогічних працівників  в училищі і проходило засідання професійного клубу «Дидактичний інструментарій педагога ХХІ століття».

   «Сьогодні динамічний розвиток суспільства змушує багато речей сприймати по-іншому і багато що робити не так, як років 10-20 тому. Це стосується кожної сфери, а педагогічної – особливо. З’являються нові методики, нові погляди на ту саму проблему, раціональніші підходи, технічні можливості, що допомагають швидше і доступніше пояснювати тему. Тому закономірно, що педагог мусить постійно розвиватися і вдосконалюватися, йти в ногу з часом    - бути сучасним…»- з такими словами звернулась до присутніх методист Ніколаєнко Т.Д.,  відкриваючи засідання професійного клубу.

   Викладач іноземної мови  (спеціаліст І категорії) Охремов Віктор Михайлович  провів майстер-клас «Скрайбінг – новітня техніка  презентації» та продемонстрував своїм колегам як на практиці використовувати нову педагогічну технологію «Скрайбінг» У ході майстер-класу відбулося обговорення важливості використання сучасних ІКТ-технологій в навчальному процесі. В результаті учасники отримали навички щодо створення  скрайбінг-презентації  для застосування на уроках.

 

 Рубрика: Семінари
0
 (голосов: 2)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн