Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Семінари » Участь в навчальному семінарі «Розроблення проектів та управління проектним циклом»
19-02-2019, 13:23

Участь в навчальному семінарі «Розроблення проектів та управління проектним циклом»

   19 лютого 2019 року на базі навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області проведено навчальний семінар «Розроблення проектів та управління проектним циклом».

   Метою заходу було ознайомлення з окремими аспектами щодо розроблення проектів для отримання додаткового фінансування та інвестицій на розвиток системи професійної освіти регіону, зокрема з таких джерел як секторальна бюджетна підтримка ЄС, Державний фонд регіонального розвитку, програми міжнародної технічної допомоги.

   Учасниками семінару стали заступники директорів, методисти, викладачі, майстри виробничого навчання, бухгалтери закладів П(ПТ)О, яких  в подальшому планується залучати до розроблення зазначених проектів. ПТУ №32 м.Бобринець представляв викладач історії Охремов Віктор Михайлович.

 


   Семінар для учасників провела заступник директора державного навчального закладу «Олександрійський професійний ліцей» Шабанова С. В., яка пройшла відповідне навчання. Вона детально розповіла присутнім про проекти та проектний цикл, про побудову дерева проблем та дерева цілей проекту, а також звернула увагу учасників на джерела фінансування,  мотиви донорів та ідентифікацію проектної ідеї зацікавлених сторін та партнерів. Світлана Василівна наголосила, що неможливо належним чином розробити проект, що враховує реальні потреби громадян, не провівши аналізу існуючої ситуації. Чітке визначення проблеми є ключовою передумовою успішного планування та реалізації проекту.

   Підведення підсумків роботи відбувалося у формі живого обміну думками щодо вирішення актуальних проблем, які існують у системі професійної освіти регіону.

 Рубрика: Семінари
0
 (голосов: 1)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн