Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 292 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 64 Майстер-клас для педагогічних працівників » Професійно- технічне училище № 32

Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Майстер-клас для педагогічних працівників
14-05-2020, 13:59

Майстер-клас для педагогічних працівників

   Період карантину надав можливості для підвищення фахової майстерності педагогічних працівників, тож продовжуючи роботу в цьому напрямку  14 травня 2020 року на платформі Zoom методистом Ніколаєнко Т.Д.  був проведений майстер-клас «Алгоритм створення блогу».

 


   У вступному слові методист зазначила, що останнім часом дедалі більше вчителів- предметників приходять до висновку, що ведення «читацьких щоденників» є викликом часу і сперечатися з цим означає зовсім не усвідомлювати великого впливу інформаційного середовища Всесвітньої мережі на наших учнів. Якщо раніше люди вели блоги, щоб поділитися своїми думками з іншими, то зараз в більшості випадків їх створюють для того, щоб заявити про себе як про професіонала.  Тому неупинно росте кількість педагогів, які, підвищуючи власний професійний рівень та сферу впливу на своїх учнів, створюють блоги освітнього напрямку.

   З допомогою презентації Тетяна Дмитрівна продемонструвала алгоритм створення блогу, його заповнення потрібною інформацією, простоту використання та широту можливостей таких освітніх блогів, які  виходять за рамки звичайного інформування та надають сучасному педагогу значну кількість стратегій позиціонування освітніх інтересів великому колу читачів.

   Також заступник директора з НВР Байздер Т.І. провела консультування на тему «Робота класного керівника в період карантину» та з допомогою презентації акцентувала увагу на специфіці дистанційної роботи класного керівника.

Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн