Наприклад: Контакти

Вітаємо вас

Гурток «Паросток»
12-02-2018, 17:21

12.02.2018 року у спортивному залі ПТУ№32 м.Бобринець  відбувся турнір з волейболу  між працівниками й учнями училища . В змаганнях прийняли участь збірна команда юнаків: Волохов Л. - Т.3.2, Тимошенко А. - Т.3.2, Куратнік А. - Т.3.1, Кам`яний Р. - Т.3.1, Штаб Р. - Т.2, Козорєзов М. - Т.2, Ковальський О. - Т.1;  збірна команда  дівчат: Федорут Т. - К.2.2, Гордієнко Г. - О.1,Візер О. - К.3.1, Тімошенко В. – К.1, Ліснича Б. – К.1, Кошелюк А. – К.1; збірна команда працівників : Зайцев В.В, Жиліч П.Л., Мізюк В.О., Кіріченко В.О., Охремов В.М., Ліщук П.П. Згідно підсумкового протоколу  суддівської колегії  1 місце виборола збірна команда працівників, 2 місце  у збірної команди юнаків, 3 місце посіла збірна команда дівчат.

5-02-2018, 18:45

05.02.2018 року на базі ЗОШ№5 м. Бобринець  відбулося тренування з волейболу в рамках підготовки  до змагань з волейболу  22.02.2018 року в м. Кропивницький. До збірної команди  увійшли  Ліснича Б. – К.1, Кошелюк А. – К.1, Тімошенко В. – К.1, Гордієнко Г. – О.1, Федорут Т. – К.2.2, Отян Ж. – К.2.2,  Візер О. – К.3.1.

Національна  гаряча лінія
31-01-2018, 17:42

31.01.2018 року на базі ЗОШ №3 м. Бобринець  відбулося тренування з волейболу в рамках підготовки  до змагань з волейболу  22.02.2018 року в м. Кропивницький.

До збірної команди юнаків увійшли  Волохов Л. – Т.3.2, Голеня О. – Т.3.1, Куратнік А. – Т.3.1, Кам`яний Р. – Т.3.1, Штаб Р. – Т.2, Козорєзов М. – Т.2, Давиденко В. – К.3.1, Ковальський О. – Т.1. Збірну команду дівчат представляли Ліснича Б. – К.1, Кошелюк А. – К.1, Тімошенко В. – К.1, Гордієнко Г. – О.1, Федорут Т. – К.2.2, Отян Ж. – К.2.2,  Візер О. – К.3.1.

24-01-2018, 17:48

23 та 24 січня 2018 року  у спортивному залі ПТУ №32 м. Бобринець  відбулася першість училища з шахів .

Згідно поданих заявок  в змаганні прийняли участь Яценко П.-Т.1, Рожков В.-Т.1, Шумейко Б.-Т.2, Фазекош Д.-Т.3.2, Брасло І.-К.2.1, Смірнов С.-К.2.1, Сібірний О.-К.2.2, Кіндра Д.-К.2.2, Гордієнко Г.-О.1. Усі ігри проходили за коловою системою  в одне коло. Переможці визначалися за більшою кількістю набраних очок. Відповідно підсумкового протоколу  9 місце у Яценка П., 8 місце у Рожкова В., 7 місце у Брасла І., 6місце посів Фазекош Д., 5 місце  виборов Кіндра Д., 4 місце у Сібірного О., 3 місце у Шумейка Б.,  2 місце у Гордієнко Г. й переможець турніру Смірнов С.

14-12-2017, 16:54

14.12.2017 року  на базі ПТУ №8 м.Кропивницький  розпочався перший етап  Спартакіади  серед учнів  ПТНЗ. Відбулися змагання з тенісу настільного, шахів та шашок.

Збірну команду нашого училища представляли : теніс настільний - Візер О.-К.3.1, Тимошенко А.-Т.3.2, Поліщук Р.-Т.2  в підсумку посіли 7 місце; шашки-Могила Д.-Т.2, Вовк Є.-К.1 посіли 13 місце; шахи- Мельник М.-Т.3.2, Гордієнко Г.- О.1 вибороли 4 місце , в особистому заліку Гордієнко Г. посіла 3 місце.

9-11-2017, 14:59

09.11.2017 року на спортивному майданчику ПТУ №32 м. Бобринець відбулася першість  училища з міні-футболу серед учнів. Згідно поданих заявок в змаганні прийняли участь команда групи Т.2 : Пінчук В., Могила Д., Шумейко Б., Піщулін В., Штаб Р., Петренко В., Буляк   Є.; команда групи Т.4: Рибаченко І., Остапчук О., Терещук А., Дідик А., Демянець О., Борщенко С., Вдовенко О. – О.1; команда групи Т.1: Ковальського О., Шевченка Д., Пахолка В., Васетського Д., Васетського Н., Штундара О.; збірна команда у складі Цермолонського Д.-Т.5, Житарюка Б. – К.3.1, Сиволоцького Б. –К.3.2, Парасківа В. – К.3.2, Лашкула Д. – К.2.2, Смірнова С. – К.2.1, Негру Є. – К.2.2. Ігри проходили за коловою системою в одне коло. Відповідно звіту суддівської колегії 1 місце виборола збірна команда, 2 місце у команди групи Т.4 та 3 місце посіла команда  групи Т.1.

Усі присутні отримали велике задоволення від гри , а переможці ще й грамоти від дирекції училища.

12-10-2017, 23:24

12.10.2017 року на спортивному комплексі «Олімпієць» відбулося спортивне свято «Козацькі розваги» , присвячене Дню захисника Вітчизни. В змаганнях прийняли участь три команди з Бобринецького коледжу ім. В.Порика Білоцерківського НАУ та збірна команда ПТУ №32 м. Бобринець.

9-09-2017, 14:46

09.09.2017 року  на базі СК «Олімпієць» відбулися змагання з волейболу в рамках міської спартакіади серед трудових колективів м.Бобринець. В змаганнях прийняли участь 6 команд: команда Бобринецького коледжу ім. В. Порика Білоцерківського НАУ, команда ПТУ №32, команда ЦДЮТ, команда відділу освіти молоді та спорту, команда АФ «Славутич» та команда ДПРЧ-24.

1-06-2017, 22:48

01.06.2017 року на спортивному майданчику ПТУ№32 м. Бобринець  відбулося спортивне свято «Веселі старти» до Міжнародного дня захисту дітей. Згідно поданих заявок у змаганнях прийняли участь команда груп Т.2.1, Т.1, К.2.1; команда груп Т.1, К.2.1 та команда працівників училища.

18-05-2017, 14:23

18.05.2017 року на спортивному майданчику ПТУ №32 м.Бобринець відбулася першість училища з міні-футболу . В змаганнях прийняли участь команда групи Т.1 у складі Шумейка Б., Пінчука В., Піщуліна В., Штаба Р., Могили Д., Баляндри В., Ткаченка О.; команда групи Т.2.1 у складі Кузніцова В., Куратніка А., Кам`яного Р., Голені О., Іванова М., Непрозваного О.; команда групи Т.2.2 у складі Волохова Л., Черниша Д., Мельника М., Тимошенка А., Фазекоша Д., Барабана Д.;  збірна команда училища у складі Житарюка Б.- К.2.1, Житарюка А. – К.2.1, Сиволоцького Б.- К.2.2, Шпильового Є.- Т.3, Шкробіта О.- Т.3, Зайчковського Є.- О.1, Істраті О.- Т.1. Згідно звіту суддівської колегії  1 місце виборола збірна  команда училища, 2 місце посіла команда групи Т.2.1 й 3 місце у команди  групи Т.1.