Наприклад: Контакти

Вітаємо вас

Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Відкрита першість Бобринецького району з волейболу
16-02-2014, 00:00

Відкрита першість Бобринецького району з волейболу

16.02.2014 року відбулася відкрита першість Бобринецького району з волейболу серед колективів фізичної культури , установ та організацій, присвячений пам’яті земляків воїнів-афганців загиблих під час виконання Інтернаціонального обов’язку. В першості прийняли участь такі команди : с.Тарасівка, с.Куйбишево, с. Павлогірковка, смт Компаніївка, с.Чарівне, с. Кетрисанівка,ПТУ №32 та команда «Ветеран» з м. Бобринець.1місце виборола команда с. Кетрисанівка, 2 місце у команди с. Тарасівка та 3 місце посіла команда смт Компаніївка.

Команда ПТУ №32 зайняла 5 місце й грала в такому складі Ліщук П, Зайцев В, Ткачук П,Саусь Ю,  Логвінов В та Пісний А.

Усі учасники отримали від участі в змаганні велике задоволення , а переможці ще й грамоти.