Наприклад: Контакти

Вітаємо вас

Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Участь учнів училища у відкритій першості з настільного теніс
10-02-2016, 16:12

Участь учнів училища у відкритій першості з настільного теніс

10.02.2016 року на базі ДЮСШ «Чемпіон» відбулася відкрита першість з настільного тенісу серед навчальних закладів Бобринецького району. В змаганнях брали участь й ПТУ №32 м. Бобринець. До складу нашої команди увійшли : Мормуль Д- Т.4, Тимошенко А.-Т.1.2 , Іванова В.- О.1, Візер О.- К1.1. Ігри проходили в запеклій та цікавій боротьбі за коловою системою. В особистому заліку  Мормуль Д. посів 6 місце, Тимошенко А. виборов 4 місце, Іванова В. – 2 місце й Візер О.- 3 місце. В підсумку  наша команда виборола 2 загальнокомандне місце. Усі учасники отримали масу позитивних емоцій від гри та спілкування між собою , а переможці ще й грамоти від організаторів змагань.