Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » 90-річчю від дня народження Миколи Смоленчука присвячується.
28-02-2017, 15:00

90-річчю від дня народження Миколи Смоленчука присвячується.

   28  лютого 2017 року  учні груп Т.2.2, Т.2.1, Т.3 ПТУ №32 м.Бобринець відвідали районний краєзнавчий музей ім. М. Смоленчука. 2017 рік в області визнаний  роком Миколи Смоленчука з нагоди його 90- річчя.


   У ході зустрічі учні поспілкувалися з його родичами: Людмилою Решетіловою, Оленою Шевченко, Валентиною Смоквина й Юлією Александровою, які розповіли про життя та діяльність свого дядька. До присутніх звернулася  заступник голови райдержадміністрації Сопільняк Л.О., наголосила на значущості постаті Миколи Смоленчука для історії Бобринеччини. А також запропонувала учням бути частими гостями музею, зберігати та продовжувати  традиції земляків.

   Також, в ході спілкування родичі Смоленчука подарували у фонд музею ряд архівних фото, документів, які безпосередньо пов’язані із життям та діяльності відомого краєзнавця.

   В кінці зустрічі учні училища мали змогу оглянути фотосвітлини, документи, книги, інші експонати зібрані працівниками відділу культури та туризму РДА й музею, що пов’язані із М. Смоленчуком та його родиною.

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 2)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн