Вітаємо вас

Гурток «Паросток»
1-09-2023, 12:51
8-03-2024, 13:53

З 04.03. по 08.03.2024 рік у спортивній залі ПТУ №32 м.Бобринець відбулася першість училища з влейболу . В змаганні прийняли участь команда групи Т2.1- Бойко С, Пукасенко А, Смиженко К, Орловський С, Кокуш С, Гасленко В; команда групи Т3.2- Заровинський К, Бобриш К, Татаров А, Гарбовський Б, Гронік Р, Лазаренко Б; команда групи Т2.2- Григор’єв М, Васильєв В, Грінченко П, Ковальчук В, Наумочкін К, Матюшенко Р, Прасолов О; команда групи Т1.2- Попов М, Рябчун О, Куспаков М, Візер В, Бойко М, Пасталатій І; команда групи К1- Ісаков А, Москаленко А, Войдік Н, Василишін  В, Анацька Ю, Качур М; та збірна команда груп О1 й Т3.1- Лозова Я,Пустовий К, Лукін Є, Бережний Р, Шаріфов Р, Ковальський С. Усі ігри проходили за коловою системою в одне коло.

Згідно підсумкового протоколу та на основі таблиці першості 1 місце посіла команда групи Т1.2, 2 місце – збірна команда груп О1 та Т3.1, 3 місце у команди групи Т2.1, 4 місце – команда групи Т3.2, 5 місце у команди групи Т2.2 та 6 місце у команди групи К1.

По закінченню змагань переможці отримали грамоти від адміністрації училища.

23-11-2023, 01:11

23.11.2023 року на базі Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі та Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського  відбулися змагання з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат. Збірну команду юнаків представляли Бойко Сергій-Т2.1, Пукасенко Артем-Т2.1 та Попов Микола-Т1.2.  В змаганнях серед юнаків наші учні посіли 2 місце з восьми команд, поступившись господарям турніру.

Збірну команду дівчат представляли Гордієнко Яна-К3, Гребенюк Оксана-К2.1 та Григор’єва Карина-К2.2. В підсумку з семи команд наші дівчата посіли 4 місце.

16-11-2023, 01:17

16.11.2023 року у спортивній залі ПТУ№32 м.Бобринець відбулася першість училища з пляжного волейбола серед дівчат. В змаганнях прийняли участь збірна команда груп К2.1 та Т2.1- Гребенюк Оксана , Смиженко Катерина; команда групи К2.2- Григор’єва Карина, Ганзенко Наталія; команда 1  групи  К3- Гордієнко Яна, Федченко Єлизавета; команда 2 групи К3- Лимар Вікторія, Франц Вікторія;  збірна команда груп О1 та К3- Лозова Яна, Байдацька Ангеліна.

Ігри проходили в цікавій та безкомпромісній боротьбі за коловою системою в одне коло. В підсумку 5 місце посіла команда 2 – К3, 4 місце у збірної команд О1,К3, 3 місце – команда 1 –К3, 2 місце у команди К2.2 та 1 місце виборола збірна команда К2.1та Т2.1.

9-11-2023, 16:56

09.11.2023 року на базі ПТУ №8 м.Кропивницький відбулися змагання з шахів, шашок та тенісу настільного в рамках  Обласних спортивних ігор серед учнів професійно-технічної освіти. В змаганнях прийняли участь 12 команд професійно-технічних навчальних закладів з м.Кропивницький, м.Олександрія, м.Новоукраїнка, м.Мала Виска, м.Знам’янка та смт.Новгородка.

У змаганні з шашок ми посіли 6 загальнокомандне місце – Луцик Віталій-О1 та Григор’єва Карина-К2.2; з шахів вибороли 4місце- Прасолов Олександр-Т2.2; та з тенісу настільного здобули 2 місце- Сотніков Назар-О2, Рева Лілія-О1, Бойко Сергій-Т2.1, Анацька Юлія-К1.

По закінченню змагань призери були нагороджені грамотами директором Комітету фізичної культури м.Кропивницький Шевченком О.В.

15-09-2023, 23:04

З 11.09.2023р по 15.09.2023р в училищі було проведено Олімпійський тиждень:

-11.09.23р першість училища з мініфутболу. В змаганні брали участь група Т1.1, група Т1.2, група Т3.1, група Т3.2, група К1, група О1. В підсумку 1 місце виборола група Т1.2, 2 місце у групи Т3.1.

-12.09.23р першість училища з волейболу. В змаганні брали участь група К1,  група К3,  група Т1.1,  групиаТ1.2,  група Т3.1,  група Т3.2, група О1, група О2. В підсумку 1 місце у групи Т3.2, 2 місце у групи Т3.1.

-12.09.23р ознайомлення з літературним оглядом – вернісажем «Олімпійський спорт – здоров`я, молодість, краса». Огляд – вернісаж провела бібліотекарка училища Слєсарєва З.Б.

-13.09.23р першість училища з тенісу настільного. Згідно з суддівським протоколом в змаганні взяли участь група К1, група К3, група Т1.1, група Т1.2, група Т3.1, група Т3.2, група О1, група О2. 1 місце виборола група О2- Сотніков Назар, 2 місце у групи Т1.1- Проценко Ілля, 3 місце у групи Т1.2- Тулуб Тимур.

-14.09.23р Всеукраїнський Олімпійський урок у групі Т.3.1

-15.09.23р відбулася урочиста лінійка на тему «Спорт- запорука здоров`я».

4-09-2023, 22:16
1-06-2023, 23:05

01.06.2023 року у спортивному залі ПТУ №32 м.Бобринець відбувся турніру з волейболу між учнями та працівниками училища до Дня захисту дітей. В змаганнях взяли участь команда здобувачів освіти у складі  Бойка О, Бойка С, Смиженко К, Кокуша С, Пукасенка А-Т1.1, Григор`єва М- Т1.2, Григор’євої  К-К1.2,Гребенюк О- К1.1, Мірошнікової К, Райлян О, Байдацької А- К2 та команда працівників у складі викладачів Охремова В.М, Пасіки Ю.В, Ліщука П.П, психолога Крикун Ю.В старшого майстра Зайцева В.В та майстра виробничого навчання Бершадського В.В. Згідно з підсумковим протоколом суддівської колегії з рахунком 4:2 перемогла команда працівників училища. По закінченню змагань команди отримали грамоти від адміністрації училища.

Усі учасники та вболівальники отримали масу позитивних емоцій та задоволення від гри.

11-05-2023, 11:44

11.05.2023 року на базі ВПУ №4 м.Кропивницький відбулися змагання з волейболу. В турнірі взяли участь ПТУ№36 смт Новгородка, Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі, ПТУ №32 м Бобринець, ПТУ №8 м Кропивницький, ВПУ №4, ОПЛ, Регіональний центр професійної освіти ім. О.С. Єгорова, ПТУ №40 м. Новоукраїнка.

Згідно зі звітом суддівської колегії та на основі підсумкового протоколу 1 місце виборола команда ПТУ №36 смт Новгородка, 2 місце у команди ПТУ №32 м.Бобринець та 3 місце у команди ПТУ №8 м. Кропивницький.

По закінченню змагань усі призери отримали грамоти від організаторів турніру.

4-05-2023, 18:27

04.05.2023 року на базі Бобринецького коледжу відбулося змагання з мініфутболу присвячене  пам`яті захисника України Ігіта Гаспаряна. В турнірі брали участь збірна команда Кетрисанівського та Чарівнянського ліцеїв, Бобринецький коледж, ПТУ №32, команда ліцею с.Благодатне, команда Костомарівського ліцею, команда Компаніївського ліцею, команда Бобринецького ліцею №1 та команда Бобринецького ліцею №2.