Агата Крісті

У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії у листопаді 1949 року. ООН підтримала цю ініціативу та оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 31 травня викладач фізичної  культури Ліщук П.П, спільно з адміністрацією професійно - технічного училища №32 м.Бобринець, для учнів та педагогічного колективу навчального закладу провів ігрову карусель на свіжому повітрі «Розумні, кмітливі, швидкі, сміливі». Цього року  участь в ній  взяли 6  команд.

26-04-2018, 16:50

26.04.2018 року на базі Бобринецького коледжу  ім. В. Порика  БНАУ відбувся турнір з тенісу настільного, з нагоди проведення Всесвітнього дня  охорони праці. В змаганнях прийняли участь команда Бобринецького коледжу, команда ДЮСШ  Бобринецької міської ради та команда ПТУ №32 м.Бобринець.

Національна  гаряча лініяЯ маю право!
3-04-2018, 22:49

03.04.2018 року у спортивному залі ПТУ№32 м.Бобринець  відбулася першість училища з шашок серед юнаків. В змаганнях прийняли участь Пітенко Ю.-Т.1, Коломієць А.-Т.1, Затірка О.-Т.1, Поліщук Р.-Т.2, Могила Д.-Т.2, Волохов Л.-Т.3.2, Мельник М.-Т.3.2, Фазекош Д.-Т.3.2, Алєксєєнко В.-Т.3.1,Прохоров О.-К.1, Сагун Є.-К.1, Негру Є.-К.2.2, Федорут Т.-К.2.2. Ігри проходили у запеклій боротьбі за коловою системою в одне коло. Згідно звіту суддівської колегії та підсумкового протоколу 1 місце виборов Волохов Л.-Т.3.2, 2 місце у Могили Д.-Т.2 й 3 місце здобув Коломієць А.-Т.1.

29-03-2018, 23:12

29.03.2018 року у спортивному залі ПТУ №32 м. Бобринець відбулася першість  з настільного тенісу між учнями та працівниками училища. Згідно поданих заявок в змаганні прийняли участь Гордієнко Г. – О.1, Візер О. –К.3.1, Тимошенко А.-Т.3.2, Поліщук Р.-Т.2, Чайка Б.-Т.1, Тимошенко М.-Т.1, Зайцев В.В.- старший майстер, Мізюк В.О.- завгосп, Жиліч П.Л.- викладач спецдисциплін, Дудченко В.М.- майстер виробничого навчання, Сторчеус А.П.- медсестра та Ліщук П.П.- викладач фізичної культури. Ігри проходили  за коловою системою в одне коло. В запеклій боротьбі перемогу здобув Тимошенко Артем, 2 місце у Поліщука Романа й 3 місце у Мізюка В.О. Серед дівчат перемогу здобула Сторчеус А.П, 2 місце у Гордієнко Галини й 3 місце у Візер Ольги.

14-03-2018, 13:51

14.03.2018 року на базі ВПУ №4 м. Кропивницький відбулися змагання з волейболу в рамках  обласної Спартакіади. В змаганнях приймали участь ВПУ№4, ПТУ№13, КПЛ та ПТУ№32. Ігри проходили за коловою системою в одне коло. Збірна команда ПТУ№32  поступилася кожному з суперників  та в підсумку посіла 4 загальнокомандне місце. До складу нашої команди увійшли Волохов Леонід - Т.3.2, Тимошенко Артем – Т.3.2, Куратнік Артур – Т.3.1, Голеня Олександр – Т.3.1, Кам`яний Роман – Т.3.1, Штаб Руслан – Т.2, Ковальський Олександр – Т.1, Козорєзов Микола – Т.2 та Анацький Микола – К.1.

22-02-2018, 16:30

22.02.2018 року  на базі КПЛП м. Кропивницький відбулися зональні змагання з волейболу  в рамках обласної Спартакіади серед учнів ПТНЗ. До нашої підгрупи увійшли КПЛСП, ВПУ №9 та ПТУ №32. Усі ігри проходили за коловою системою в одне коло. Команда дівчат  ПТУ №32  у зустрічі з ВПУ №9  поступилися  по партіям 0 : 2, а у грі з командою КПЛСП  поступилися  1 : 2. В підсумку  наша збірна команда дівчат посіла   3 місце у своїй підгрупі та вибули з подальших змагань . До складу команди увійшли Візер О.-К.3.1,Федорут Т.К.2.2, Отян Ж.-К.2.2, Гордієнко Г.-О.1, Олесневич К.-О.1, Тімошенко В.-К.1, Ліснича Б.-К.1 та Кошелюк А.-К.1.

20-02-2018, 16:21

20.02.2018 року на базі Бобринецького коледжу БНАУ ім.Порика відбувся турнір з тенісу настільного. В змаганнях прийняли участь команда КЗ ДЮСШ м.Бобринець, команда коледжу та команда ПТУ №32 м.Бобринець. Згідно звіту суддівської колегії І загальнокомандне місце виборола команда КЗ ДЮСШ, ІІ місце посіла команда ПТУ №32 й ІІІ місце посіла команда коледжу. В особистому заліку Візер Ольга  К.3.1 групи  виборола ІІ місце, Гордієнко Галина О.1 групи  – ІІІ місце. До складу нашої збірної увійшли також Тимошенко Микола – Т.1 й Поліщук Роман – Т.2.

12-02-2018, 17:21

12.02.2018 року у спортивному залі ПТУ№32 м.Бобринець  відбувся турнір з волейболу  між працівниками й учнями училища . В змаганнях прийняли участь збірна команда юнаків: Волохов Л. - Т.3.2, Тимошенко А. - Т.3.2, Куратнік А. - Т.3.1, Кам`яний Р. - Т.3.1, Штаб Р. - Т.2, Козорєзов М. - Т.2, Ковальський О. - Т.1;  збірна команда  дівчат: Федорут Т. - К.2.2, Гордієнко Г. - О.1,Візер О. - К.3.1, Тімошенко В. – К.1, Ліснича Б. – К.1, Кошелюк А. – К.1; збірна команда працівників : Зайцев В.В, Жиліч П.Л., Мізюк В.О., Кіріченко В.О., Охремов В.М., Ліщук П.П. Згідно підсумкового протоколу  суддівської колегії  1 місце виборола збірна команда працівників, 2 місце  у збірної команди юнаків, 3 місце посіла збірна команда дівчат.

8-02-2018, 14:00

08.02.2018 року на базі КЗ «Бобринецьке НВО - гімназія №1»  відбулося тренування з волейболу в рамках підготовки  до змагань з волейболу  22.02.2018 року в м. Кропивницький. До збірної команди юнаків увійшли  Волохов Л. - Т.3.2, Голеня О. – Т.3.1, Куратнік А. – Т.3.1, Кам`яний Р. – Т.3.1, Штаб Р. – Т.2, Козорєзов М. – Т.2, Давиденко В. – К.3.1, Ковальський О. – Т.1, Анацький М. – К.1.

6-02-2018, 15:33

06.02.2018 року  у спортивному залі ПТУ №32 м. Бобринець  відбулася першість училища з волейболу.  Згідно поданих заявок  в змаганні прийняли участь команда групи Т.1 - Бабенко Д., Чайка Б., Васетський Н., Васетський Д., Кецман С., Коломієць А., Ковальський О.; команда групи К.1-Анацький М., Артющенко Д., Тімошенко В., Ліснича Б., Прохоров О., Сагун Є.; команда групи Т.4 -Рибаченко І., Саутін А., Терещук А., Щенявський С., Борщенко С., Дідик А.; команда групи Т.3.1-Куратнік А., Кам`яний Р., Голеня О., Непрозваний О., Артеменко С., Алєксєєнко В.; команда групи Т.3.2 - Волохов Л., Тимошенко А., Мельник М., Черниш Д., Чередніченко С., Фазекош Д.;  збірна команда дівчат - Федорут Т. - К.2.2, Отян Ж - К.2.2, Смусь Ю – К.2.1, Гордієнко Г. – О.1, Кошелюк А. – К.1, Візер О. – К.3.1; команда групи Т.2- Штаб Р., Козорєзов М., Могила Д.,  Пінчук В., Квочка В., Піщулін В., Шумейко Б. Усі ігри проходили за коловою системою  в одне коло. Переможці визначалися за більшою кількістю набраних очок. Відповідно підсумкового протоколу 7 місце посіла команда групи К.1, 6 місце у збірної команди дівчат, 5 місце у команди групи Т.4, 4 місце у команди групи Т.1, 3 місце у команди групи Т.3.2, 2 місце у команди Т.3.1 і 1 місце виборола команда групи Т.2.