Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
2-10-2018, 14:51

   Рататуй – це овочева страва французької (якщо бути точнішим, прованської) кухні, яка була присутня в повсякденному літньому меню незаможніх селян. Але будь-яка повсякденна страва перетворюється на святкову за допомогою додавання приправ, соусів та усіляких інших важливих дрібничок.

   02 жовтня 2018 року  в ПТУ №32 м.Бобринець майстром виробничого навчання Фесенко Н.О. в групі К.3.1 було проведено виробниче навчання. Домашнім завданням було для учнів розшукати рецепти  страви «Рататуй» та приготувати її на уроці.

 

 6-09-2018, 23:29

    6 вересня 2018 року майстер виробничого навчання професійно-технічного училища №32 м. Бобринець Кіріченко Володимир Олександрович з метою зацікавленості в учнів першого курсу (група Т.1.1) до професії тракториста-машиніста провів ознайомлення з новітньою технікою, яка наявна в училищі.

Національна  гаряча лініяЯ маю право!
3-06-2018, 23:09

   Улюблена робота і відпочинок біля самісінького моря. Саме такий трудовий старт узяли 03 червня 2018 року  дванадцять кращих першокурсників – кухарів  ПТУ №32 м.Бобринець, щоб повернутися в рідні пенати аж наприкінці серпня. Два дні позмінної роботи, а на наступні два дні – вихідний. За таким зручним графіком учні встигають і набуту теорію підкріпити на практиці, і змістовно відпочити.

 

   На базі відпочинку «Прибій» ВАТ «Гідросила»  учні училища отримують практику, поєднану не лише з професійним, а й із загальним розвитком. А головне – це також нагода для літнього оздоровлення учнів  на морі, якою  навчальний заклад користується  вже чимало років.29-05-2018, 14:10

   Професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» є провідною у сільському господарстві Бобринеччини, тому вимоги до якості навчання, які ставлять перед учнями майстри та викладачі, – високі. Основними формами організації навчання є теоретичні, практичні, комбіновані заняття і виробниче навчання.

   Індивідуальне навчання учнів водінню тракторів, комбайнів, тракторних агрегатів проводиться кожного тижня, планомірно, за графіком на спеціально обладнаній площадці — полігоні, з дотриманням правил безпеки праці. Правила дорожнього руху і основи керування трактором та комбайном, сільськогосподарськими машинами учні  вивчають не лише у спеціально обладнаному класі, а і в процесі індивідуальних занять по водінню трактора під керівництвом майстра виробничого навчання.         

   У професійно-технічному училищі № 32 м. Бобринець є всі можливості для цього. Високому рівню підготовки сприяє збережена та оновлена матеріально-технічна база.  Так, 29 травня 2018 року в групі Т.2  майстром в/н Зайцевим  В.В. було проведено заняття з індивідуального водіння трактора МТЗ - 892 . 24-05-2018, 22:36

   Напевне, багатьом відома картина Ван Гога «Їдці картоплі», тому коментарі до шедевру не потрібні. Картоплю колись прославляв у своїй музиці великий Йоганн Себастьян Бах. Їй відкривали пам’ятники, присвячували мистецькі твори, називали другим хлібом, навіть найпершу виростили в космосі. А приказок, прислів’їв про картоплю — і не перерахувати. А чому все це? Відповідь дає сама картопля у загадці «Ріжуть мене ножакою, б’ють мене ломакою, а за те мене так гублять, бо я добра — мене люблять». Ніхто і не сумнівається в тому, що картоплю люблять.

     Саме тому 24 травня 2018 року в професійно-технічному училищі №32 м. Бобринець в групі К.1 майстром в/н Хуторнюк Т.В. було проведено фестиваль «Бульба-фест». На якому учні представили презентації походження та корисності бульбоплода в харчуванні, а майстер в/н презентувала приготування різних страв з картоплі.

        Національна  гаряча лініяЯ маю право!
23-05-2018, 14:42

   Слухачі Кіровоградського обласного комунального навчально-курсового комбінату «Аграрник» пройшли одноденні курси в сільськогосподарському навчально-практичному центрі професійного – технічного училища № 32 м. Бобринець

   У сільськогосподарському навчально-практичному центрі професійно-технічного училища № 32 м. Бобринець 23 травня 2018 року були  організовані  одноденні курси для слухачів Кіровоградського обласного комунального навчально-курсового комбінату «Аграрник».

 14-05-2018, 21:41

   14 травня 2018 року в кухні-лабораторії ПТУ №32 м.Бобринець в групі К.1 було проведено майстром в/н Хуторнюк Т.В. урок на тему «Приготування смажених страв з яєць: яєчня натуральна, яєчня з овочами, м’ясопродуктами, сиром та грибами.»

 10-05-2018, 17:53

   Яйця – страви приготовані самою природою, що володіють ніжним, приємним смаком. У харчуванні сучасної людини вони займають особливе місце. Яйця і яєчні продукти широко використовуються в кулінарії. У кухні народів світу можна знайти близько трьох тисяч рецептур страв з них.

   10 травня 2018 року в  кухні-лабораторії ПТУ №32 м.Бобринець майстром в/н Хуторнюк Т.В було проведено в групі К.1  виробниче  навчання на тему: « Обробка яєць та яєчних продуктів. Варіння яєць в шкарлупі»

   Дуже важливо, щоб яйця були свіжі. Перед використанням яйця  звільняють від упаковки та перевіряють  на свіжість  овоскопом.  В свіжому яйці білок легко просвічується, а жовток ледь видно; неякісні яйця взагалі не просвічуються. Якщо немає в наявності овоскопа якість яєць можна перевірити зануривши яйце в склянку з розчином  води і солі. Саме це продемонструвала майстер в/н учням на початку уроку. 

 Національна  гаряча лініяЯ маю право!
4-05-2018, 20:31

   Завершився регіональний конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», який проводило 4 травня 2018 року управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області спільно з громадською організацією «Молодіжний центр громадянської освіти і виховання професійно-технічної освіти» на базі професійно-технічного училища № 32 м.Бобринець.3-05-2018, 16:50

   11 команд із усієї області взяли участь у конкурсі професійної майстерності серед учнів з професії тракторист-машиніст с/г виробництва.

   Регіональний  конкурс професійної майстерності серед учнів профтехучилищ розпочався 03 травня 2018 року на базі професійно-технічного училища № 32 м. Бобринець.

   В конкурсі беруть участь переможці училищних конкурсів, з числа учнів Знам’янського професійного ліцею, ПТУ № 5 м. Світловодська, ПТУ № 16 м. Малої-Виски, ПТУ № 30 с. Торговиці, Олександрійського професійного аграрного ліцею, ПТУ №32 м Бобринця, Гайворонського професійного аграрного ліцею, ПТУ № 36 смт. Новгородки, ПТУ № 38 смт. Голованівська, ПТУ №40 м. Новоукраїнки, Піщанобрідського професійного аграрного ліцею.Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн