Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Безпека в твоєму домі»
14-04-2017, 16:34

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Безпека в твоєму домі»

   Відповідно наказу управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області від 04.07.2016 року №214/525  «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у навчальних закладах області у 2016/2017 навчальному році»,  наказу директора училища від 23.03.2017 року №   «Про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Безпека в твоєму домі»  та з метою популяризації знань   безпеки життєдіяльності, прищеплення навичок обережної поведінки в довкіллі, побуті та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих,  з 10 по 14 квітня 2017 року в училищі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Безпека в твоєму домі» (далі Тиждень).  

 

   Напередодні проведення Тижня  знань безпеки життєдіяльності в навчальному закладі було проведено:

  • інструктивно - методичну нараду з класними керівниками, майстрами виробничого навчання, педагогічними працівниками училища   (протокол № від 29.03.2017 року);
  • розроблені та погоджені  сценарії  заходів відповідної тематики. 

   Протягом Тижня в бібліотеці училища була оформлена виставка літератури на тему: «Цивільна оборона – добрі знання, швидке реагування, безпечне життя. У небезпечній ситуації ніколи не губись».

   Цікаво і змістовно були проведені лекції-бесіди на тему: «Надання першої допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій»:

  • для учнів груп К1.1, К1.2, К2.1, К2.2 - лікарем-травматологом Бобринецької ЦРЛ Михайленко Г.П.;
  • для учнів груп Т1, Т21, Т2.2, К1.1 - сімейним лікарем КЛЗ «Центр первинно-санітарної медичної допомоги» Щербанюк В.М.

   Під час Тижня була проведена виставка-конкурс на кращу стінгазету на тему:  «Безпека  повсякденного життя ». В конкурсі прийняли участь учні 9 навчальних груп: Т1, Т2.1, Т2.2, Т3, К1.1, К1.2, К2.1, К2.2. Всі газети були виконані згідно вимог   оформлення робіт відповідно до Положення про конкурс стінгазет на тему: «Безпека повсякденного життя» (в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Безпека в твоєму житті»). Під час визначення переможців враховувались  оригінальність ідеї в змісті та виконанні; якість виконання; оригінальність оформлення (наявність фотографій, малюнків, шаржів, комп’ютерної графіки); індивідуальність роботи; тематична направленість газети; наявність гумористичного матеріалу; літературне оформлення роботи. За рішенням журі конкурсу були визначенні переможці:

І місце –     Алєщенко Ольга, Погоріла Ольга, учениці групи П1(майстер виробничого навчання Облат О.М.)

ІІ місце -     Ванейчик Дмитро, учень групи Т1 (класний керівник Слободяник Г.І.); Ванжа Павло, Логвінов Мирослав, учні групи Т2.1 (класний керівник Охремов В.М.)

ІІІ місце –   Коваль Наталія, Работинська Аліна, учениці групи К1.1 (класний керівник Білоконенко Г.В.)

   Слід відзначити також роботи учнів груп:

   В актовому залі училища відбулася зустріч учнів училища     з головним інженером Бобринецького районного відділу Управління ДСНС України у Кіровоградській області Винником Олександром Леонідовичем. А також, були відпрацьовані дії учасників навчально-виховного процесу у разі  виникнення надзвичайної ситуації під час занять.

   На спортивному майданчику училища бригада 24-ДПРЧ, у складі:

  • Трембич О.К. – начальник караулу;
  • Бусуйок А.М. – пожежний;
  • Онисько Н.Ю. – пожежний;
  • Колісніченко А.О. – водій;

продемонстрували використання  вогнегасника у разі виникнення пожежі.


   На допомогу класним керівникам, майстрам в/н, батькам учнів соціальний педагог Томіленко І.О. та викладач Шишко Т.В.    виготовили та розповсюдили буклети «Без паніки!».

   Тренування з учнями І курсу професії кухар, щодо   надання першої допомоги при пораненнях, провели викладач Мирошниченко О.О. та сестра медична Коновальчук С.П.


   Велику зацікавленість та активність проявили мешканці гуртожитку під час проведення заняття з елементами тренінгу на тему: «Як вижити в критичних ситуаціях?», який підготували та провели практичний психолог Токарчук І.М. та вихователь Педоренко Н.В.


   В кожній навчальній групі класними керівниками, майстрами виробничого навчання, протягом Тижня, були проведені цікаві і змістовні відповідні тематичні  заходи: диспут, інтелектуальна гра, круглий стіл,  виховна година з елементами дискусії, урок-застереження, інтелект-шоу, інформаційно - просвітницька година, відео лекторій, інформаційно-просвітницький калейдоскоп.

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32