Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Перший урок "Я - громадянин України - європейської країни"
1-09-2017, 12:06
Перший урок "Я - громадянин України - європейської країни"01.09.2017 року в ПТУ №32 м.Бобринець класний керівник групи К.2.2 Білоконенко Г.В. провела перший урок на тему: «Я – громадянин України - європейської країни».
Урок був проведений у формі гра-конкурс, використовувалися елементи ІКТ. Конкурси були пов’язані з професією «Кухар». Учні активно приймали участь у проведені даного заходу, пізнали багато цікавого про європейські країни , їхні традиції та про співробітництво з Україною. Учні зрозуміли важливість Європейського об’єднання,приналежність України до європейської сім’ї народів. Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |