Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Відзначили День працівників сільського господарства
16-11-2017, 22:33

Відзначили День працівників сільського господарства

   Щорічно у третю неділю листопада відзначається  День працівників сільського господарства в Україні. Це свято  було  засноване 7 жовтня 1993 року Указом Президента України № 428/93 на підтримку ініціативи працівників агропромислового комплексу України.

   Тому сьогодні, 16 листопада, в Професійно-технічному училищі №32 м.Бобринець відбувся урочистий захід, приурочений Дню працівників сільського господарства .


   З нагоди свята  до присутніх з вітальним словом звернувся директор училища Запорожець Андрій Михайлович.  У день професійного свята побажав всім присутнім прихильної долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та професійної удачі! Щастя, здоров’я, добробуту та подальших успіхів в ім’я розквіту України.

   Завершились урочистості святковим  концертом у виконанні учасників художньої самодіяльності.


   Учні-волонтери  училища напередодні свята привітали ветеранів педагогічної праці з Днем працівників сільського господарства та запросили їх на святковий концерт,  на що ті з вдячністю погодились. Після святкового концерту всі ветерани праці були запрошенні в їдальню училища до солодкого столу.




Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32