Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Відзначили День працівників сільського господарства
16-11-2017, 22:33
Відзначили День працівників сільського господарстваЩорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято було засноване 7 жовтня 1993 року Указом Президента України № 428/93 на підтримку ініціативи працівників агропромислового комплексу України. Тому сьогодні, 16 листопада, в Професійно-технічному училищі №32 м.Бобринець відбувся урочистий захід, приурочений Дню працівників сільського господарства .
З нагоди свята до присутніх з вітальним словом звернувся директор училища Запорожець Андрій Михайлович. У день професійного свята побажав всім присутнім прихильної долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та професійної удачі! Щастя, здоров’я, добробуту та подальших успіхів в ім’я розквіту України. Завершились урочистості святковим концертом у виконанні учасників художньої самодіяльності.
Учні-волонтери училища напередодні свята привітали ветеранів педагогічної праці з Днем працівників сільського господарства та запросили їх на святковий концерт, на що ті з вдячністю погодились. Після святкового концерту всі ветерани праці були запрошенні в їдальню училища до солодкого столу.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |