Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Година спілкування «Обираємо здоровий спосіб життя»
27-03-2018, 23:47
Година спілкування «Обираємо здоровий спосіб життя»27 березня 2018 року практичним психологом Токарчук І.М. в гуртожитку професійно-технічного училища №32 м.Бобринець було проведено годину спілкування на тему: «Обираємо здоровий спосіб життя».
Мета заняття: Ознайомити учнів із загальноприйнятими складовими здоров’я, довести пріоритетність здоров’я серед інших цінностей. Виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров’я та здоров’я оточуючих; необхідність набування звичок, що сприяють збереженню здоров’я. Хід заняття: 1. Актуалізація теми. 2. Мозковий штурм: «Що для мене здоров’я?». 3. Перегляд презентації: «Здоровий спосіб життя». 4. Вправа «Переваги здорового способу життя» 5. Обговорення.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |