Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Історико-інформаційний екскурс «Автомобіль, пішохід, дорога: історія і сучасність» (в рамках Тижня безпеки дорожнього руху)
11-09-2018, 20:20

Історико-інформаційний екскурс «Автомобіль, пішохід, дорога: історія і сучасність» (в рамках Тижня безпеки дорожнього руху)

     11 вересня 2018 року в кабінеті  історії України та всесвітньої історії ПТУ №32 м. Бобринець класним керівником Охремовим В.М. та бібліотекарем Слєсарєвою З.Б. було проведено тематичну класну годину в рамках Тижня безпеки дорожнього руху у формі історико-інформаційного екскурсу «Автомобіль, пішохід, дорога: історія і сучасність» з учнями групи Т.1 (професія «Тракторист-машиніст с/г виробництва»).

    Під час заходу учні закріпили набуті знання з правил дорожнього руху для пішоходів, водіїв мотоциклів, велосипедистів, усвідомили необхідність застосування на практиці повсякденного життя правил дорожнього руху, відповіли на питання вікторини «Правила дорожні треба знати, щоб у ДТП не потрапляти». Учні також переглянули презентації «Історія винайдення світлофору», «Види дорожніх знаків», дізналися багато цікавого з історії створення перших транспортних засобів.

    На завершення заходу учні ознайомилися з тематичною підбіркою літератури «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди».

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32