Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Лекторій на тему « Наркотикам – НІ!!!»
1-04-2013, 10:00
Лекторій на тему « Наркотикам – НІ!!!»
28 березня 2013 року в гуртожитку ПТУ № 32 м. Бобринець практичним психологом Яновською І.В., вихователем Педоренко Н.В. та майстром в/н Шишко Т.В. був проведений відео лекторій на тему « Наркотикам – НІ!!!».
Учні добре усвідомили, що наркоманія — це жахливо! Наркоманія — це небезпечне явище, і боротьба з ним повинна бути безкомпромісною. Необхідно добиватися повного його викорінення, не залишати йому будь-яких можливостей для продовження існування як на рівні всього суспільства, так і на рівні кожного окремого випадку. Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |