Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Лекторій на тему « Наркотикам – НІ!!!»
1-04-2013, 10:00

Лекторій на тему « Наркотикам – НІ!!!»

28 березня 2013 року в  гуртожитку ПТУ № 32 м. Бобринець  практичним психологом Яновською І.В., вихователем Педоренко Н.В. та майстром в/н Шишко Т.В. був проведений відео лекторій на тему « Наркотикам – НІ!!!».


Лекторій на тему « Наркотикам – НІ!!!»


 Мета заходу : Пропагувати здоровий спосіб життя. Викликати в учнів негативне ставлення до наркоманії, до вживання наркотиків, які завдають великої шкоди здоров'ю людини.

Лекторій на тему « Наркотикам – НІ!!!»

Учні добре усвідомили, що наркоманія — це жахливо! Наркоманія — це небезпечне явище, і боротьба з ним повинна бути безкомпромісною. Необхідно добиватися повного його викорінення, не залишати йому будь-яких можливостей для продовження існування як на рівні всього суспільства, так і на рівні кожного окремого випадку.



Рубрика: ---
0
 (голосов: 11)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32