Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Семінар - практикум
29-03-2013, 08:28
Семінар - практикум28 березня 2013 року викладач Штихар А.О та майстер в/н Якубська були учасниками обласного семінару-практикуму педагогічних працівників з професій «Кухар», «Кондитер» з проблеми «Удосконалення методики проведення уроків професійної підготовки шляхом впровадження ефективних методик навчання та виробничих інновацій» в КПЛ ім. О.С.Єгорова.
Девізом заходу стали слова К. Роджерса: «Тільки та людина творча, яка навчилася пристосовуватись і змінюватись, усвідомила той факт, що жодні знання не є гарантією успіху, лише процес пошуку знань створює його основу». Ця думка розкрила мету семінару - підвищення фахової компетентності педагогічних працівників з професій громадського харчування у використанні ефективних методик навчання та виробничих інновацій на уроках професійної підготовки. Викладач ПТУ №32 м.Бобринець Штихар А.О. презентувала досвід роботи та збірник "Тестовий контроль на уроках предмету "Технологія приготування їжі з основами товарознавства"
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |