Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Ми - за чисте довкілля
15-04-2013, 15:30
Ми - за чисте довкілля
Учням випускної групи Т.3 по професії тракторист-машиніст с/г виробництва залишилось навчатись зовсім мало. Проте вони активно включились у прибирання Кубинського парку: вирубували молоду поросль, вигрібали опале листя. Із завданням хлопці впоралися і залишилися задоволені своєю роботою. Адже за 3 роки навчання в училищі вони переконались, що чисте довкілля – чисте місто - чиста країна. А бути дбайливими господарями вони навчились в училищі. Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |