Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Привітали медиків з Великоднем.
18-04-2020, 20:51
Привітали медиків з Великоднем.Українські медики під час карантину перебувають в особливо складних умовах, тому підтримка для них надзвичайно важлива. Напередодні Великодня в.о.директор ПТУ №32 м.Бобринець Запорожець А.М привітав зі святом медичних працівників КНП «Бобринецької центральної районної лікарні», що знаходяться на самоізоляції та вручив їм великодні паски і запашний хліб. Хлібобулочні вироби було виготовлено працівниками їдальні Азамат О.Т., Кожухарь Н.В. та Гайдабайдою І.А.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |