Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Привітали медиків з Великоднем.
18-04-2020, 20:51

Привітали медиків з Великоднем.

   Українські медики під час карантину перебувають в особливо складних умовах, тому підтримка для них надзвичайно важлива. Напередодні Великодня в.о.директор ПТУ №32 м.Бобринець Запорожець А.М привітав зі святом медичних працівників КНП «Бобринецької центральної районної лікарні», що знаходяться на самоізоляції та вручив їм великодні паски і запашний хліб.

   Хлібобулочні вироби було виготовлено працівниками їдальні Азамат О.Т., Кожухарь Н.В. та Гайдабайдою І.А.

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32