Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 292 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ptu32/ptu32.com.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 64 Тиждень іноземної мови, присвячений 95-річчю британської королеви Єлизавети ІІ » Професійно- технічне училище № 32

Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Тиждень іноземної мови, присвячений 95-річчю британської королеви Єлизавети ІІ
12-02-2021, 21:02

Тиждень іноземної мови, присвячений 95-річчю британської королеви Єлизавети ІІ

   Предметні тижні в нашому училищі – одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для викладача, і для учнів проявити свої багатогранні здібності. Тиждень англійської мови – це завжди цікаво, пізнавально та захоплююче. З 8 до 12 лютого 2021 року в ПТУ №32 м.Бобринець з метою виховання поваги до англійської культури, світової спадщини та формування інтересу до вивчення англійської мови викладач іноземної мови Охремов Віктор Михайлович провів Тиждень іноземної мови, присвячений 95-річчю з дня народження королеви Великобританії Єлизавети ІІ.

 

 

   Тиждень розпочався ознайомленням з планом проведення заходів та Oral journal «Queen Elizabeth II» у групі К.2.1, під час якого учні ознайомилися з біографічними відомостями та цікавинками життя королеви.

 

 

   Впродовж Тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – quiz «Do you know Great Britain?» (гр. T.1.2), «Do you know the USA?» (гр. T.1.1), tournament «The Best Expert on Britain» (гр. T.2.1), Jeopardy Game (гр. T.2.2), London Sightseeing Tour (гр. K.1.1), quiz «Australia and New Zealand» (гр. K.1.2), Welcome to London (гр. K.2.2), Welcome to Kyiv (гр. K.3).

 

 

 

   Незабутні враження залишилися в учнів групи К.2.1 від виховного заходу «St. Valentine’s Party», під час якого дізналися про історію виникнення свята всіх закоханих та спробували сили в цікавих конкурсах.

 

 

   Протягом Тижня учні мали змогу переглянути  виставку інформаційних постерів «The Royal Family» та фільми про життя королеви Єлизавети ІІ «The Queen», «The Crown». Головною метою проведення Тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови, розвинути в учнів навички слухання та говоріння англійською мовою, розвинути в учнів інтерес до творчості, розвинути в учнів логічне мислення та пам'ять.

 

 

 

   Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

   Всіх переможців та активних учасників заходів було нагороджено грамотами:


 •  учня групи Т.1.2  Остафієва Романа - за І місце у вікторині «Do you know Great Britain?»;
 •  учня групи Т.1.2  Бабіна Дмитра - за ІІ місце у вікторині «Do you know Great Britain?»;
 •  учня групи Т.1.2  Щурова Олександра - за ІІІ місце у вікторині «Do you know Great Britain?»;
 •  учня групи Т.1.1  Гроника Данила - за І місце у вікторині «Do you know the USA?»;
 •  учня групи Т.1.1  Добролежу Олександра - за ІІ місце у вікторині «Do you know the USA?»;
 •  учня групи Т.1.1  Гора Бадаляна - за ІІІ місце у вікторині «Do you know the USA?»;
 •  учня групи Т.2.1 Штанька Сергія – за перемогу у турнірі «The Best Expert on Britain»;
 •  ученицю групи К.3 Кавальову Анастасію – за перемогу в грі «Welcome to Kyiv»;
 •  ученицю групи К.2.2 Рак Ольгу – за перемогу в грі «Welcome to London»;
 •  ученицю групи К.1.1 Бурчу Ганну – за перемогу в грі «London Sightseeing Tour»;
 •  ученицю групи К.1.2 Самолюк Тетяну – за перемогу у вікторині «Australia and New Zealand»;
 •  команду «Cupidons» групи К.2.1 у складі Пелихая Антона, Соченка Владислава – за перемогу в грі «St. Valentine’s Party».

 

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн