Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Гра-квест «Яка вона, Ліна Костенко?»
19-03-2021, 13:15

Гра-квест «Яка вона, Ліна Костенко?»

   19 березня 2021 року з метою поглиблення знань учнів про життєвий та творчий шлях видатної української поетеси сучасності Ліни Костенко, виховання любові до її творчості, для розвитку кмітливості, логічного мислення, пам'яті та вміння працювати в команді методична комісія з предметів гуманітарного циклу (викладач історії Охремов В.М., викладач української мови та літератури Гончаренко В.В., викладач зарубіжної літератури Мирошніченко О.О.) провела гру-квест «Яка вона, Ліна Костенко?» з учнями групи К.1.1 (команда «Оратори») та К.2.1 (команда «Літератори»).

 

 

   Командам потрібно було пройти 6 станцій та виконати різні завдання. Станція №1 «Правда – неправда». Завдання полягало в тому, щоб підтвердити чи спростувати твердження про життєвий та творчий шлях Ліни Костенко.

 

 

   Станція №2 «Пошук слів». Завдання полягало в розгадуванні слів з літер, які знаходилися в кружечку. Слова потрібно було записати у колонках, як кросворд.

 

 

   Станція №3 «Сторінками поезій Ліни Костенко». Завдання – виразно прочитати вірші Ліни Костенко.

 

 

   Станція №4 «Всезнайко». Завдання полягало в тому, щоб правильно розгадати ребуси.

 

 

     Станція №5 «Склади пазл». Командам потрібно було скласти пазл з частинок, які вони отримували на кожній попередній станції, та розшифрувати закодоване слово –бібліотека.

 

 

   В цікавій та захоплюючій грі перемогу здобула команда «Оратори» (група К.1.1). Всі учасники квесту отримали море позитивних емоцій та були нагороджені грамотами.

 


 Рубрика: ---
0
 (голосов: 2)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32