Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Вікторина «Безпечний Інтернет»
30-03-2021, 13:11
Вікторина «Безпечний Інтернет»30 березня 2021 року класний керівник групи Т.3.1 Охремов В.М. провів вікторину «Безпечний Інтернет». Метою заходу було засвоїти правила безпечної роботи в Інтернеті, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання, розвивати логіку, кмітливість та виховувати інформаційну культуру учнів.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |