Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Квест – гра «Буду я природі другом» в рамках проведення Тижня фізики і астрономії
14-04-2021, 20:41
Квест – гра «Буду я природі другом» в рамках проведення Тижня фізики і астрономії14 квітня для мешканців гуртожитку в рамках проведення Тижня фізики і астрономії на тему: «Думай, дій, допомагай!», Антон Пелихай спільно з вихователем гуртожитку Педоренко Н.В. організували і провели квест – гру «Буду я природі другом». Змагалися дві команди: команда – дівчат та команда хлопців. В запеклій боротьбі успішніше подолали всі сім станцій команда дівчат у складі: Вікторія Галат, Дарія Ваганко, Анна Бурчу.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |