Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Всеукраїнський вебінар «Використання онлайн-технологій при підготовці учнів ЗП(ПТ)О до складання ЗНО»
21-05-2021, 20:42

Всеукраїнський вебінар «Використання онлайн-технологій при підготовці учнів ЗП(ПТ)О до складання ЗНО»

   Четвертий рік поспіль учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти мають змогу перевірити якість отриманих знань шляхом складання зовнішнього незалежного оцінювання.

   У зв'язку з цим актуальним на сьогодні є питання швидкої та якісної підготовки цієї категорії учнів до складання ЗНО, особливо в умовах карантинних обмежень та дистанційного навчання.

   Тож, виходячи з цього, 21 травня 2021 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області було проведено Всеукраїнський вебінар з проблеми «Використання онлайн-технологій при підготовці учнів ЗП(ПТ)О до складання ЗНО».

   Захід мав на меті презентувати кращий досвід методистів, заступників директорів з начальної роботи, а також викладачів суспільно-гуманітарного напрямку Кіровоградської області з означеного питання.

   Наш навчальний заклад представляв викладач історії Охремов В.М., який виступив з доповіддю «Онлайн-тренажери для підготовки до ЗНО з історії України», де представив різноманітні онлайн-ресурси, платформи та тренажери, які сприяють якісній та ефективній підготовці учнів ЗП(ПТ)О до складання ЗНО.

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32