Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Міжнародний день безневинних дітей–жертв агресії
4-06-2021, 22:20

Міжнародний день безневинних дітей–жертв агресії

   4 червня в Україні вшановували на державному рівні Міжнародний день безневинних дітей–жертв агресії – пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

   Комунальний заклад «Міська публічна бібліотека Бобринецької міської ради» приурочив цій даті бесіду з юристом «Ми громадяни України» в рамках клубу «Правова планета». У заході взяли участь учні групи К.2.1, викладач історії ПТУ №32 Охремов В.М., начальник Бобринецького бюро правової допомоги Ніколаєнко Д.В.

 

 

   Присутні переглянули документальний фільм «Уламки дитинства» про дітей, які пережили увесь жах воєнних дій в зоні АТО.

   На жаль, діти, що проживають в районах військових конфліктів, страждають через дорослих, які не здатні знайти раціонального компромісу для вирішення тієї чи іншої проблеми. Ці діти не мають сьогодення, тому появу цього свята можна назвати однією із спроб забезпечити цим дітям майбутнє.

   У локальних конфліктах, що виникають по всьому світу, гине безліч дітей. В деяких країнах діти змушені із зброєю відстоювати ідеї, які до кінця не зрозумілі їм самим. Діти стають випадковими жертвами вибухів старих снарядів, які становлять небезпеку під землею. Міжнародний день безневинних дітей — це своєрідний протест проти насильства і війни.

   Тільки спільними зусиллями ми зможемо досягнути єдиної мети − прийняття, поваги та просування прав дитини!

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32