Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
22-06-2021, 15:49

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

   22 червня 1941 року, попри таємну угоду про ненапад (пакт Молотова-Ріббентропа 1939 року) та тісну військово-економічну співпрацю між Німеччиною і СРСР, нацистська Німеччина атакувала радянські частини по всій лінії кордону від Балтійського до Чорного моря. Розпочалася німецько-радянська війна 1941-1945 років, як складова, але основна частина Другої світової війни.

   Тому з метою відзначення 80-ї річниці початку радянсько-німецької війни 1941-1945 років в ПТУ №32 м.Бобринець було проведено тематичні заходи, присвячені цьому дню, а саме:

   - викладачем історії Охремовим В.М  в групі К.2.2 було проведено годину-пам'яті «Україна пам'ятає»

 

 

   -  було організовано і проведено покладання квітів  до пам’ятної дошки випускнику училища  учаснику бойових дій на сході України Діанову Григорію Юрійовичу та пам’ятних місць присвячених Другій світовій війні,  вшанували пам'ять хвилиною мовчання..

 

 

   -         учні групи К2.2  разом з викладачем історії Охремовим В.М  переглянули  книжкову виставку - набат "Це на світанку стало колись" у  Комунальному закладі «Міська публічна бібліотека Бобринецької міської ради»

 

 

   Ми пам’ятаємо тих, хто так і не повернувся з війни. Тих, хто першими взяли на себе страшний удар. І тих, чиї життя були покалічені та зруйновані у тій страшній війні.

   Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32