Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Година пам'яті «Коли ми пам'ятаємо - ми непереможні» до Дня визволення України від нацистських окупантів
26-10-2021, 17:25

Година пам'яті «Коли ми пам'ятаємо - ми непереможні» до Дня визволення України від нацистських окупантів

   26 жовтня 2021 року класний керівник групи Т-1.1 Охремов В.М. провів годину пам'яті «Коли ми пам'ятаємо - ми непереможні» до Дня визволення України від нацистських окупантів.

 

 

   Головна мета заходу - виховання почуття патріотизму, шанобливого ставлення до пам’яті про перемогу над нацистськими загарбниками  у Другій світовій війні 1939-1945 років, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму, поваги до старшого покоління,  визначення ролі України у Другій світовій війні та належного відзначення історичних подій.

   Класний керівник Охремов В.М. розповів про основні історичні події війни, найжахливішої трагедії людства, яка забрала мільйони людських життів, про героїчну мужність українського народу, який  відстояв честь і незалежність Батьківщини.

   Проведений захід дав змогу підростаючому поколінню  поринути  у ті часи та події, які ми не маємо права забувати, заради  процвітання України та її мирного майбутнього!

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32