Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Інформаційний дайджест «Знайомтесь - Європейський Союз!» до Дня заснування Європейського Союзу
1-11-2021, 12:25

Інформаційний дайджест «Знайомтесь - Європейський Союз!» до Дня заснування Європейського Союзу

   1 листопада  свiтова  спільнота вiдзначає  День  заснування  Європейського Союзу. ЄС утворився на основі підписаного 7-го лютого 1992-го року Маастрихтського договору, який набув чинності 1-го листопада 1993 - го року i  який заклав основи існування  Єдиної  Європи в тому вигляді, в якому ми знаємо  її  сьогодні.

   Сьогоднi Європейський Союз  — економічний  та  політичний  союз 27 держав - членів. Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, які об’єдналися заради миру та процвітання. Євросоюз – це не держава, що має замінити існуючі держави, і він також значно більший за будь-яку міжнародну організацію. Країни, що входять до ЄС, заснували спільні інституції, яким було делеговано частину їхніх суверенних повноважень, завдяки чому стало можливо демократично приймати рішення з конкретних питань, які становлять спільний інтерес, на європейському рівні. Європейський Союз створив спільну валюту, динамічний спільний ринок, в якому люди, послуги, товари і капітал пересуваються вільно. ЄС намагається зробити так, щоб внаслідок соціального прогресу та справедливої конкуренції якомога більше людей могли скористатися перевагою спільного ринку.

   Про все це дізналися учні групи Т.1.1 під час інформаційного дайджесту «Знайомтесь - Європейський Союз!», який провів 1 листопада 2021 року викладач історії та географії Охремов В.М.

 

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32