Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Година спілкування «Щоб ніколи не було біди, будь обережним з вогнем завжди»
23-11-2021, 20:05
Година спілкування «Щоб ніколи не було біди, будь обережним з вогнем завжди»23 листопада 2021 року класний керівник групи Т-1.1 Охрпемов В.М. провів годину спілкування «Щоб ніколи не було біди, будь обережним з вогнем завжди». Захід був проведений з метою поглибити знання здобувачів освіти про причини виникнення пожежі, первинні засоби пожежогасіння; вчити цінувати людське життя та берегти своє здоров’я; ознайомити з працею пожежників, з їх діями при пожежі.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |