Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Година спілкування «Щоб ніколи не було біди, будь обережним з вогнем завжди»
23-11-2021, 20:05

Година спілкування «Щоб ніколи не було біди, будь обережним з вогнем завжди»

   23 листопада 2021 року класний керівник групи Т-1.1 Охрпемов В.М. провів годину спілкування «Щоб ніколи не було біди, будь обережним з вогнем завжди».

   Захід був проведений з метою поглибити знання здобувачів освіти про причини виникнення пожежі, первинні засоби пожежогасіння; вчити цінувати людське життя та берегти своє здоров’я; ознайомити з працею пожежників, з їх діями при пожежі.

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32