Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
17-12-2021, 20:32

Предметний тиждень

   Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії, стимулювання творчої активності здобувачів освіти. Проведення тижня історії – це не стільки розвага , скільки одна із форм організації навчання, засіб виховання. Заохочення до участі у підготовці та проведенні предметного тижня спонукає здобувачів освіти до творчої дослідницької діяльності, до сталого пізнавального інтересу.

   З 13 по 17 грудня 2021 року в ПТУ №32 м.Бобринець викладачем історії Пасікою Юлією Вікторівною був проведений тиждень історії та права, основною метою якого було вивчення та впровадження нових форм й методів роботи, розвиток творчого та інтелектуального мислення у здобувачів освіти. Предметний тиждень проходив під девізом «Сьогодні – знавці історії, а завтра - її творці».

   Протягом тижня було проведено ряд цікавих та змістовних заходів. Серед них – вікторина «Найрозумніший знавець історії», історичний квест «Перемагає сильніший», розв’язання історичних кросвордів та ребусів, конкурс «Створи власний кросворд з історії», конкурс електронних презентацій на тему « Історична постать».

 

 

 

 

   Також кожного дня в групах проводився перегляд історичних фільмів.

 

 

   Викладачем Мірошниченко О.О. було проведено Всеукраїнський урок права «Права людини», та організовано зустріч з представником безоплатної правової допомоги Ніколаєнком Д.В., який розповів здобувачам освіти про міжнародно-правові стандарти у сфері захисту прав людини, поняття і сутність прав людини, основних механізмів їх захисту.

 

 

   Бібліотекар Слєсарєва З.Б. підготувала книжково-ілюстративну виставку з історії Бобринеччини «Люби свій рідний край».

 

 

   На завершальному етапі предметного тижня було проведено нагородження переможців конкурсів та активних учасників грамотами та подарунками.

 




Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32