Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Конференція "Чайна церемонія - від минулого до сьогодення"
15-12-2021, 15:01

Конференція "Чайна церемонія - від минулого до сьогодення"

   Щороку 15 грудня у світі відзначають свято одного з найдавніших і найкорисніших напоїв на Землі – Міжнародний день чаю.

   Метою цього заходу є залучення уваги урядів та громадян до проблем продажу чаю, взаємозв’язку між продажами чаю і положенням працівників і споживачів, і, звичайно ж, популяризація цього напою.

  Саме цьому дню була приурочена конференція, проведена у ПТУ №32 м.Бобринець викладачем спецдисциплін Хуторнюк Т.В. та здобувачами освіти групи К.22. з професії "Кухар". Багато цікавої інформації дізналися учні груп К.22 і К.31 та гості про цей духмяний напій, ознайомилися з історією відкриття чаю, значенням його для різних країн світу і, серед інших, Україні. Учні здійснили віртуальну подорож країнами світу, де чайна церемонія – це цілий обряд, дізналися про чайні звичаї Японії, Китаю, Англії. А ще учасники конференції познайомилися з різними видами чаю та правилами його заварювання, побували на виставці чайних сервізів та чайників, дізналися більше про англійські традиції чаювання.

 

 

   Виховний захід закінчився «Чайною церемонією». Учні із задоволенням смакували різні види чаю та скуштували власноруч випечені напередодні смаколики.

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32