Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Засідання педагогічної ради
3-05-2022, 20:56

Засідання педагогічної ради

   Сьогодні, 03 травня, відбулося чергове офлайн - засідання педагогічної ради училища.

   На педагогічній раді було розглянуто та обговорено низку питань. Зокрема, про стан професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки кваліфікованих робітників з професії «Кухар» говорила голова методкомісії Сокуренко Л.П. та заступник директора з НВР Чемерис С.Л.

 

 

   Голова методкомісії викладачів суспільно-гуманітарної підготовки, Охремов Віктор Михайлович, прозвітував про стан формування у здобувачів освіти комплексу ключових, компетентностей на уроках суспільно-гуманітарного циклу .

 

 

   На особливостях створення педагогічного діяльності у спрямуванні максимально сприятливих умов для творчого розвитку здобувачів освіти  та надання їм можливості для самореалізації в позаурочній роботі акцентувала увагу заступник директора з виховної роботи Байздер Т.І.

   До виступів долучилися інженер з охорони праці Демура А.В.

 

   Резюмуючи роботу педагогічної ради, директор училища, Запорожець Андрій Михайлович, висловив упевненість в тому, що колектив навчального закладу сприятиме результативній діяльності в освітньо-виховному процесі та ознайомив найближчими планами роботи.
Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32