Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Привітання з Днем святого Миколая
19-12-2022, 13:20
Привітання з Днем святого Миколая
У професійно-технічному училищі №32 м.Бобринець вже стало доброю традицією з новорічними та різдвяними святами, в першу чергу, вітати здобувачів освіти, які залишились без батьківської опіки.
19 грудня, директор училища Андрій Запорожець привітав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з Днем Святого Миколая, прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим, побажав їм натхнення і наснаги у навчанні, добрих друзів та привітних людей поряд.
«Святий Миколай Чудотворець прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто потребує. Нехай же і кожного з Вас він не омине своєю добротою і допомогою. Так супроводжує ж він Вас сьогодні та весь наступний рік, не залишаючи без допомоги!», - звернувся до присутніх з вітальними словами Андрій Запорожець.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |