Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » ЕНЕРГЕТИКИ: КОРИСТЬ ЧИ ШКОДА?
29-11-2023, 18:58

ЕНЕРГЕТИКИ: КОРИСТЬ ЧИ ШКОДА?

   Сьогодні енергетичні напої можна купити в будь-якому магазині чи кіоску. Але чи такі вони безпечні? Їх рекламують як засоби боротьби із втомою, підвищенням працездатності.

 

   Що містять у своєму складі енергетики? Як впливають на організм людини?

   Саме на ці питання відповідав сьогодні староста групи Т.1.1, Божок Богдан.

 

   Він наголосив, що є багато  способів підбадьоритися і без енергетиків! І найкращі з них це - заняття спортом та фізичною активністю. Також можна зайнятися загартовуванням, адже холодна вода приводить в тонус організм і прискорює циркуляцію крові.

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32