Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » ЕНЕРГЕТИКИ: КОРИСТЬ ЧИ ШКОДА?
29-11-2023, 18:58
ЕНЕРГЕТИКИ: КОРИСТЬ ЧИ ШКОДА?Сьогодні енергетичні напої можна купити в будь-якому магазині чи кіоску. Але чи такі вони безпечні? Їх рекламують як засоби боротьби із втомою, підвищенням працездатності.
Що містять у своєму складі енергетики? Як впливають на організм людини? Саме на ці питання відповідав сьогодні староста групи Т.1.1, Божок Богдан.
Він наголосив, що є багато способів підбадьоритися і без енергетиків! І найкращі з них це - заняття спортом та фізичною активністю. Також можна зайнятися загартовуванням, адже холодна вода приводить в тонус організм і прискорює циркуляцію крові.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |