Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ ІТ-ШКОЛІ
23-01-2024, 17:58
УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ ІТ-ШКОЛІ23 січня 2024 року відбулася наша IT-школа, в рамках якої ми зосередилися на дуже актуальній темі - "Створення ефективного контенту в соцмережах: текст, фото, зображення", яке було організоване Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області. В якості слухача прийняли участь майстер в/н ХУТОРНЮК Тетяна та вихователь гуртожитку ПЕДОРЕНКО Наталія училища.. Ця школа була організована з власного досвіду, для того, щоб допомогти всім охочим зайнятися соціальним медіа-маркетингом і вивчити різні аспекти створення захоплюючого та ефективного контенту. На занятті учасники мали можливість глибше пізнати сучасні тренди у написанні текстів, дизайну фото та створенні ідеальних зображень, які здатні привернути увагу аудиторії.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |