Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ СЕМІНАРІ
1-05-2024, 09:58

УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ СЕМІНАРІ

   1 травня 2024 року викладач іноземної мови ПТУ №32 м.Бобринець Віктор Охремов виступив спікером на обласному семінарі "Інноваційні засоби та форми STEM-освіти при викладанні української мови та літератури, історії України та англійської мови, який організував Навчально-методичний кабінет ПТО у Кіровоградській області.

   Мета заходу: акцентувати увагу учасників семінару на головних аспектах STEM-освіти; пропагувати досвід роботи викладачів суспільно-гуманітарного напрямку ЗП(ПТ)О області.

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32