Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ
25-06-2024, 11:35
ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВВідповідно річного плану роботи ПТУ №32 м. Бобринець Мокра Г. В. провела підсумкове засідання методичної комісії викладачів природничо-математичного циклу. Розпочали засідання з питання аналізу успішності учнів за ІІ семестр. 2023-2024 н. р. Голова МК провела моніторинг результатів успішності здобувачів освіти за ІІ семестр, порівняла їх з результатами І-го семестру, внесла пропозиції щодо їх покращення й усунення недоліків. Наступне питання засідання – “Аналіз виконання плану роботи за 2023-2024 навчальний рік”. Голова МК прозвітувала про пророблену упродовж року методичну роботу усіх членів комісії, пригадала проведені відкриті уроки, предметні тижні, конкурси та олімпіади. Наостанок обговорили проєкт плану роботи МК на 2024-2025 навчальний рік. Звісно, наприкінці навчального року педагоги трішки втомлені, але завжди приємно підводити підсумки своєї праці, особливо, коли вони плідні та результативні.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |