Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
28-10-2024, 19:11

УРОК - ЕКСКУРСІЯ

   28 жовтня 2024 року майстрами виробничого навчання Тетяною Тунік та Юлією Іваницею був проведений перший урок виробничого навчання для першокурсників. Тема уроку: «Ознайомлення з закладами ресторанного господарства нашого міста».

   Під час заняття здобувачі освіти відвідали кілька популярних закладів:

1. Ресторан «Колос» – тут Людмила Оверченко розповіла студентам про тонкощі роботи закладу, його оснащення та інтер'єр.

2. Кафе «Парадиз» – учасники ознайомилися з новітнім обладнанням для приготування страв.

3. Кафе «Піца-Суші» – колишній випускник Денис Анацький провів майстер-клас з приготування різних видів суші. Також студенти змогли насолодитися ароматною піцою та свіжими сушами.

   Щиро вдячні всім закладам за гостинність та доброзичливу атмосферу, що зробила цей день яскравим і корисним для наших здобувачів освіти.

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32