Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » ДОБРОБУТ І ОСОБИСТА БЕЗПЕКА
25-11-2024, 19:32
ДОБРОБУТ І ОСОБИСТА БЕЗПЕКАУ рамках Тижня безпеки життєдіяльності класний керівник групи К-2 Ольга Демецька провела інтерактивну бесіду на тему «Добробут і особиста безпека». Мета заходу: ознайомлення учнів із потенційними небезпеками в побуті, формування навичок правильної поведінки у випадку виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій. У ході бесіди учні активно долучалися до обговорення важливих питань, ділилися власними думками та досвідом. Практичні вправи дозволили закріпити отримані знання та перевірити готовність діяти у разі небезпеки.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |