Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » ДОБРОБУТ І ОСОБИСТА БЕЗПЕКА
25-11-2024, 19:32

ДОБРОБУТ І ОСОБИСТА БЕЗПЕКА

   У рамках Тижня безпеки життєдіяльності класний керівник групи К-2 Ольга Демецька провела інтерактивну бесіду на тему «Добробут і особиста безпека». 

   Мета заходу: ознайомлення учнів із потенційними небезпеками в побуті, формування навичок правильної поведінки у випадку виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій. 

   У ході бесіди учні активно долучалися до обговорення важливих питань, ділилися власними думками та досвідом. Практичні вправи дозволили закріпити отримані знання та перевірити готовність діяти у разі небезпеки. 

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32