Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Що студенту побажати? Святкування Дня Тетяни
25-01-2014, 00:00

Що студенту побажати? Святкування Дня Тетяни

Що студенту побажати?
Багато їсти, більше спати,
Вранці вчасно лиш вставати,
Щоб на пари не проспати.
Бути в формі і здоровим,
До навчання все готовим,
Педагогів - добрих, чесних,
Лекцій - гарних, інтересних,
Світлих, творчих лиш ідей,
І прикольних вам вістей!

25 січня 2014 року вже стало доброю традицією в нас в училищі святкувати День Тетяни покровительниці всього студентства.

 

Координатором центру творчого розвитку  Шишко Т.В. та його членами було організовано  стіну привітання Тетян , на ній учні  мали змогу  привітати не тільки Тетян, а й всіх друзів студентів. Проведено тематичну лінійку,  де учні дізналися про історію виникнення цього свята ,тобто чому саме цей є їхнім,так би мовити ”професійним святом ”.

Що студенту побажати? Святкування Дня Тетяни

В нашому училищі День Тетяни святкується по особливому, як День учнівського самоврядування, тобто учні виконують обов’язки вчителів

           Для всієї студентської братії це чудова нагода  відволіктися від навчання і поринути у  вир веселощів.



Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32