Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Флешмоб «Обійми мене!»
21-01-2025, 10:00

Флешмоб «Обійми мене!»

   21 січня щороку у світі відзначають Міжнародний день обіймів. Це добро незвичне та позитивне свято, після цього в цей день люди можуть обіймати один одного без особливих причин. З цієї нагоди класний керівник групи К.1.1 ПТУ №32 м.Бобринець Віктор Охремов та майстер виробничого навчання Тетяна Тунік провели флешмоб "Обійми мене!" — почуття веселе.

   Такий захід сприяє згуртованості колективу і кожному відчути себе на місці та дати інше відчуття вагомості.

   Взагалі, введені, що під час обіймів в організмі виділяється окситоцин – гормон, який розслабляє та знижує тривожність. Його часто називають «гормоном обіймів». Вчені стверджують, що для проживання людині потрібно чотири обійми в день, для почуття безпеки – 8, а для розвитку – 12. Тож обіймайте своїх дітей, коханих, рідних, колег та знайомих!

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32