Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Прощавай, училище!
31-01-2025, 23:10
Прощавай, училище!Випускний вечір у ПТУ №32 м. Бобринець став справжнім святом для наших випускників – груп К.31 та К.32, які успішно завершили навчання за професією "Кухар". Це особливий день, коли підводиться підсумок наполегливої праці, років навчання, набуття знань та практичних навичок. Випускників привітали дирекція училища, викладачі, класні керівники та майстри виробничого навчання. У їхніх словах звучали гордість за своїх учнів, щирі побажання успіху та напутні слова для майбутнього професійного шляху. Кульмінацією вечора став останній вальс, що символічно перегортав сторінку студентського життя. Цей танець став нагадуванням про теплі моменти, спільні досягнення, дружбу та підтримку, які панували у стінах рідного училища. Закінчення навчання – це не лише завершення ще одного етапу, а й початок великої подорожі. Тепер перед випускниками відкриваються широкі перспективи у світі кулінарії – можливість працювати у найкращих закладах, відкривати власну справу, експериментувати та вдосконалювати свою майстерність. Ми віримо, що кожен із вас досягне успіху, стане професіоналом своєї справи та прославить свою альма-матер! Дорогі випускники! З щирого серця бажаємо вам щасливої дороги, професійного зростання та здійснення найзаповітніших мрій! Нехай ваш життєвий шлях буде наповнений успіхом, цікавими викликами та новими досягненнями. Будьте впевненими у своїх силах, відкритими до змін та готовими до нових пригод та ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, прагніть більшого та не бійтеся сміливих рішень. ПТУ №32 завжди пишатиметься своїми випускниками!
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |