Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
1-05-2025, 14:38

Я люблю Україну

   1 травня 2025 року команда ПТУ  №32 м.Бобринець  "Жовто-блакитне серце" (учень групи Т.2.1 Владислав Тарасов, учениця групи К.1.1 Таміла Фрей та учениця групи К.1.2 Альона Черевко) взяла участь у розважально-пізнавальній грі "Я люблю Україну", яку організував і провів ВСП "Бобринецький аграрний фаховий коледж ім.В.Порика БНАУ" з метою організації змістовного дозвілля молоді, виховання почуття дружби та патріотизму.

   Після восьми цікавих конкурсів на знання відомих діячів України, історії та географії, національного одягу, посуду та страв, популярної української поезії наша команда здобула ІІІ місце.

   Дякуємо адміністрації коледжу та організаторам (Яна Чичирко, Ольга Ляшенко) за чудовий захід та приємні подарунки!

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32