Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Крок до здорової нації: ПТУ №32 м. Бобринець — серед активних учасників семінару з організації здорового харчування
6-05-2025, 20:02

Крок до здорової нації: ПТУ №32 м. Бобринець — серед активних учасників семінару з організації здорового харчування

   6 травня 2025 року на базі КЗ «Новоукраїнський професійний ліцей КОР» відбувся обласний семінар для заступників директорів із виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Кіровоградщини на тему: "Організація здорового харчування молоді в ЗП(ПТ)О". Участь у заході взяла й Тетяна Байздер, заступник директора з навчально-виховної роботи ПТУ №32 м. Бобринець.

   Семінар став яскравою подією, сповненою ідей, натхнення та конструктивного діалогу. Програма включала три тематичні локації:

  • "Простір здорових ідей" — тут учасники досліджували, як через бібліотечний простір можна просувати культуру здорового харчування.
  • "Брейнштормінг здорового харчування" — інтерактивна майстерка, де з елементами гри створювали оригінальні страви, демонструючи креативність у впровадженні здорових підходів.
  • "Здорове харчування: від теорії до практики" — майданчик для обміну досвідом, де учасники ділилися реальними кейсами з життя своїх закладів.

   Пані Тетяна Байздер представила своє бачення здорового харчування як частини виховного процесу та з натхненням долучилася до роботи на всіх локаціях.

   Разом формуємо освічене та здорове покоління!

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32