Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Смак життя — це здоров’я!
14-10-2025, 11:25
Смак життя — це здоров’я!Напередодні Всесвітнього дня здорового харчування для учнів групи Т 1.1 відбулася пізнавальна квест-гра “Смак життя — це здоров’я”, яку провела класний керівник Юлія Пасіка. Метою заходу було: Під час квесту учні із захопленням виконували завдання, демонстрували свої знання про корисні продукти, брали участь у вікторинах та розгадували тематичні загадки. Атмосфера заходу була надзвичайно тепла, активна та позитивна. Такі події допомагають виховувати свідоме покоління, яке розуміє, що здоров’я — це найбільша цінність.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |