Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Смак життя — це здоров’я!
14-10-2025, 11:25

Смак життя — це здоров’я!

   Напередодні Всесвітнього дня здорового харчування для учнів групи Т 1.1 відбулася пізнавальна квест-гра “Смак життя — це здоров’я”, яку провела класний керівник Юлія Пасіка.

   Метою заходу було:
– сформувати свідоме ставлення до власного здоров’я;
– ознайомити учнів із принципами правильного та збалансованого харчування;
– навчити робити здоровий вибір продуктів;
– виховати відповідальність за свій спосіб життя.

   Під час квесту учні із захопленням виконували завдання, демонстрували свої знання про корисні продукти, брали участь у вікторинах та розгадували тематичні загадки. Атмосфера заходу була надзвичайно тепла, активна та позитивна.

   Такі події допомагають виховувати свідоме покоління, яке розуміє, що здоров’я — це найбільша цінність.




Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32