Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Святкуємо Масницю в групі К1.2!
18-02-2026, 16:30

Святкуємо Масницю в групі К1.2!

   У групі К1.2 разом із майстром виробничого навчання Наталією Слободяник відбулося яскраве та душевне святкування Масниці. Це свято символізує прихід весни, оновлення та тепло, яке ми даруємо одне одному.

   Здобувачі освіти створили святкову атмосферу, згадали народні традиції та звичаї, а головним символом стали, звичайно ж, рум’яні млинці. Щирі усмішки, дружнє спілкування й позитивні емоції зробили цей день особливим.

   Нехай весна принесе всім натхнення, мир і нові успіхи!


 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32