Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Рада профілактики відновила роботу.
10-09-2014, 00:00

Рада профілактики відновила роботу.

10 вересня 2014 року в методичному кабінеті училища відбулося перше засідання Ради профілактики правопорушень.

Рада профілактики відновила роботу.


На засіданні були розглянуті наступні питання:

1.Про підсумки роботи Ради профілактики правопорушень у минулому навчальному році

Доповідач заступник директора з НВР Байздер Т.І.

2. Затвердження плану роботи  Ради на новий навчальний рік.

3. Підсумки контролю за результатами роботи щодо оновлення списків облікових категорій, відповідної документації.

Практичний психолог Столярець Г.М., класні керівники 1-го курсу

4. Розгляд індивідуальних справ учнів.

Класні керівники, майстри в/н

 

         В роботі Ради взяв участь в.о.директора училища Запорожець А.М., який акцентував увагу присутніх на посилення контролю за відвідуванням занять учнями, організацію цікавого дозвілля та проведення профілактичних бесід з учнями. 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32